04.03.16

Mom's diary #19

2


Opět tu máme pátek, den kdy spousta studentů mají radost z nadcházejícího víkendu. Nebyla jsem ani trochu jiná, věděla jsem že budu o víkendu s rodinou. Občas bych se do školy opravdu vrátila do těch časů, kdy "nemám čas" byla pouhá výmluva na čas lenošení. Teď si vážně svůj volný čas užívám, chvilky kdy si mohu odpočinout ve chvilce spánku mého syna. Stále obdivuji svého manžela, že je takový jaký je, pomáhá mi starat se o malého abych mohla aspoň jednou týdně se svojí kamarádkou vyrazit ven nebo abych si mohla zajít zacvičit do fitness, takových mužů na světě je málo. 

Po tom co můj syn usnul jsem si zapnula hudbu a vypnula vše okolo, tímhle způsobem mé myšlenky dostanou volnost. Až neuvěřitelné co s námi udělá druh písničky, mojí opravdu oblíbenou je z muzikálu Cats- Memory u které se člověk zamyslí úplně nad vším, tedy aspoň já. Nejen že to ve mě vyvolává krásný pocit, který jsem si vždy odnášela z divadla, ale nutí mě to jít opět do divadla na jakékoliv představení. Ano zase mluvím o divadle, ale upřímně raději než do kina jdu do divadla, kde ty lidi nejen znám, ale stále mě přesvědčují jako diváka o svém talentu. 

V dnešní době se setkávám s docela zvláštními lidmi až mně překvapuje, že jsou někteří mladí zdvořilejší než ti staří. V těhotenství jsem si za celou domu v autobuse, tramvaji či trolejbuse sedla snad jen 3krát, mě to nevadilo byla jsem zvyklá většinou chodit pěšky či jet maximálně jednu zastávku a nebylo potřeba, aby mě nechali si sednou. Setkala jsem se s takovými, kteří říkají že těhotná není nemocný člověk - což je pravda, ale je vidět že muži co to tvrdí neví jaké to je nést takovou zátěž, nedej aby prudce řidič zabrzdil a mohla bych ublížit nejen sobě. Upřímně mě překvapilo ke konci těhotenství, když lidé viděli to moje obří břicho, jedna paní okřikla staršího pána zda není slepí a nepustil by pustit těhotnou paní s naprosto vyjeveným výrazem jsem řekla, že je to v pořádku, ale posadit jsem se musela protože vypadala, že okřikne i mě :D. Asi stokrát jsem jí poděkovala a pak s úsměvem vystupovala. 

V těhotenství jsem byla nesvá už hlavně kvůli obrovitánskému břichu a upřímně se divím, že nemám jedinou strii. Slýchat jak stále rostu a tloustnu to mi sráželo sebevědomí pod bod mrazu, bylo krásné cítit malého a jeho pohyby, ovšem občas bych raději v té době nevycházela z domu aby mě nikdo neviděl už jsem si totiž myslela, že se téměř nevejdu do dveří. Při otázce zda chci druhé dítě upřímně odpovím, že v současné době a v nejbližších 3-4letech NE! Jen ta představa mě upřímně celkem dost děsí. 

Obdivuji ženy, které po porodu chtějí druhé, třetí apod... Protože jsem to tak necítila s stále necítím, tak si říkám zda není něco špatně. Můj porod nebyl nejhorší, křeče které jsem cítila až na patě a při porodu jsem myslela, že to snad z tý bolesti ve stehně nezvládnu, naštěstí jsem to přes bolesti zvládla. Nikdy jsem si nemyslela, že žena dokáže zvládnout takové bolesti opravdu jsem dříve nevěřila, že žena dokáže na tu bolest hned po porodu zapomenout. Dobře neřekla bych, že jsem zapomněla, ale spíše to všechno zmizelo najednou a byl klid. A to že si pár týdnů člověk nesedne na zadek je opravdu parádní. :D

Nejspíše bych tak často neměla myslet na svoje časy alá vzducholoď teď jsem opravdu šťastná, že vypadám tak jak vypadám. Dneska zažívám druhý den jaké to je mít botox :D (ne nemám botox) na vrchním rtu mi narostlo něco co je větší než moje hlava, samozřejmě opět dorazil pan Opar, který zase dlouho bude otravovat a přesvědčovat mě o tom, že to není hezké. :D 

Doufám, že všude je krásné počasí jako u nás a dnešní den si užijete jako já, odpoledne mě čeká cvičení a víkendové volno.

Vaše SAGI

2 komentáře:

  1. super článek se moc hezky čte!

    určitě mrkni na muj blog o modelingu :-)

    http://bephmodel.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.