31.03.16

March 2016

0


Poslední den v měsíci, který si vždy ráda rekapituluji a těším se z toho všeho, ale pak zjistím jak vše rychle uteklo a proč jsem nemohla některý den zastavit čas. Již delší dobu nepíšu Mom's diary, jelikož bych se nerada se vším opakovala, nuž je to spíše neustálou únavou a snahou neusnout dříve jak dítě :D. Naštěstí poslední dny jsou o dost klidnější, kdo by to byl řekl, že se mi narodí syn a já téměř každý den budu myslet pozitivně a usmívat se, vracet se domů a těšit se z malého, jak čeká až ho pochovám - to miluji. I přes únavu si člověk musí uvědomit, že potřebuje fungovat jako kdyby spal celou noc.

Někteří mají domácího mazlíčka a někteří zase dítě, někteří se mají tak dobře a mají obojí. Když dorazím k rodičům na návštěvu s obrovskou láskou mě přivítá můj úžasný pejsek Charlie, který mi strašně moc chybí a užívám si ho. Určitě každý ví, že zvířátka s námi nejsou tak dlouho jako my lidi, jejich život možná je krátký, ale každý okamžik z našeho života věnujeme jemu, on si to pamatuje a díky tomu může mít spokojený život. Zatím nad tím nechci ani rozmýšlet jaké budou mé pocity až přijde jeho čas, ale já věřím, že to jen tak nepřijde. Jednou nadejde čas a já pořídím nejlepšího přítele a člena rodiny i k nám, až budeme mít zázemí a jistotu pomohu pejskovi z útulku, aby měl krásný život. Občas jsou pro mě zvířátka jako můj syn, moc pro mě znamenají a pokud by na ně někdo sáhl, tak ať si mě nepřeje! :D 

Je zvláštní jak plyne čas, dnes jsem potkala svého spolužáka přemýšleli jsme o srazu, ale znáte to půlka se neukáže a tím pádem je to pak zbytečné. Je to jako včera co skončila má léta na základní škole a opravdu bych se vrátila - 7 let je dlouhá doba. Časy kdy jsem říkala, že mám velké problémy a teď kdybych se moha vidět a stát proti sobě dám si facku, seřvala bych se a moje minulé já by bylo ještě drzé. Myslím, že mě na roli matky tipovali mezi posledními a ne prvními :D. Člověk se při všech těch vzpomínkách nejednou pousměje. Byla jsem opravdu... toto asi vynechám, neustálé volání do ředitelny myslím postačí. Ač do teď nechápu co proti mě všichni měli, když člověk chce být jiný je to špatně, ale víte co ať jsem byla jakákoliv, nestydím se za to (stejně nemám na výběr, člověk se musí s minulostí vypořádat po svém :D).

Mám tolik o čem psát, ale zároveň tolik co bych pro vás chtěla udělat. Doufám, že najdu volný čas, jelikož o svoje nápady se chci i podělit s Vámi. Dnes mi proběhl další nápad hlavou, jak si vylepšit starou kabelku. Brzy vyzkouším a sama jsem zvědavá co se z toho vyklube. 

Do dalšího měsíce spoustu úsměvů a dobré nálady ♥

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.