21.03.16

Light blue and beige

6


Krásná a šílená neděle, kdy člověk měl pocit, že je přeci teplo a tak se oblékl jako do 15°C :D. S kamarádkou jsme vyrazili po dlouhé době fotit zase k rybníku, kde jsem počítala množství omrzlin v lodičkách :D. Naštěstí jsem celkem otužilá a tak jsem to přežila :D. Ovšem se nám naskytla příležitost vidět velice otužilého pána jak si šel krásně zaplavat a musím říct, že takto otužilá vážně nejsem :D začala mi za něj být zima i ostatním pozorovatelům, kteří se dívali co se tam děje a jaký blázen může teď plavat v rybníku.

Víkend byl šílený, nejspíše bych si řekla jako každý den, ale to bych trochu lhala. Každou chvilku se učí novým věcem a já to malé zvířátko nedokážu zastavit, chci aby se rozvíjel a hlavně taky aby svůj vývoj přežil ve zdraví :D. Takže když jsem vyprala prádlo a pověsila na sušák tak jsem rozhodně nečekala, že můj synáček přijde a chce prádlo sundat i s celým sušákem, který na něj samozřejmě spadl. Takže po tom co se toto opakovalo ať jsem sušák přendala, zavřela dveře a pak opět nechala otevřené, jsem dveře už nechala zavřené a moje dítě se rozčilovalo, protože chce k sušáku ať padá nebo ne. Opravdu doma se nudím pouze, když syn spí a já už nevím co mám dělat, takže jsem si načala kolovou sukni, našla pár věciček a hned jak mi nebude nic chybět tak se všechno řádně dodělá.

Také až mi nebude chybět materiál bych ráda připravila slibovaný DIY na kabelku, pokud by se mi nepodařilo nafotit, tak jistě aspoň popíši přesný postup :). Každou chvilku mám pocit, že čas utíká příliš rychle a to co bych chtěla stíhat nestíhám což bych řekla, že už není žádná novinka. Naše zvířátko už má dva zoubky a já netuším co znamená spát celou noc, už bych si pouze přála aby měl všechny zoubky a já měla klid, no úplný klid asi nebudu mít po delší dobu :D. I přes to se divím, že zvládám chodit cvičit, poté něco uklidím, nakrmím syna a po tom co zboří celý byt usne :D.

Zpátky k velice „teplému“ včerejšímu počasí, kéž by bylo jako dneska, když jsem se usmyslela jít ven tak na lehko :D, aspoň jsem se včera pokusila přivolat teplo a sluníčko a heleďme se sluníčko u nás vylezlo a zima také není, takže to mělo „účinek“. :D Blejzr jste již na mě viděli a shodou okolností i na tom samém místě :D, rozhodla jsem se úplně vynechat černou v oblečení, úkol splněn a já jsem mohla mrznout dál. Stříbrný pásek, který má zapínání s pírky mě zaujal při mém prvním nakupování na Shein.com a neodolala jsem a teď už ho mám doma. Bohužel pásek je mi sice už větší, ale i kdybych ho měla obtočit kolem pasu 10x (se nestane) tak si ho nechám :D. A nakonec kalhoty do pasu ke kterým mám dlouhodobou slabost, ale ani tyto nemám přesně do pasu, hlavně kvůli mé hloubce sedu jsou mi všechny níž než by měli být i tak jsem z nic nadšená, hlavně že nejsou černé nebo tmavé.


Fotografka: Andrea Viki Siebenbürgerová  
  Blejzr: Textile House / Tričko: H&M / Kalhoty: Vinted / Boty: Botovo.cz / Kabelka: dárek od Viki ♥ / Pásek: Shein.com / Náušnice: Zlatnictví (jehož název si už nepamatuji) 

Vaše (bláznivá) SAGI

6 komentářů:

 1. Nádherný outfit, moc ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 2. Si úplne nádherná ☺ Naozaj krásna slečna :)
  Bibiána Navrátil's blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé ty jsi zlatá moc děkuji za kompliment ♡ i za komentář ˙ᴥ˙

   Vymazat
 3. prenadherna si tu! neviem sa vynadivat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Simonka od tebe mě vždy potěší komentář a za tento opravdu mockrát děkuji ♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.