02.03.16

InstaDiary #February

2


Na začátku měsíce jsem si udělala tu největší radost, pořídila jsem si novou zrcadlovku se dvěma objektivy Canon 700D, fotí se s ním naprosto parádně a do teď jsem opravdu spokojená s každým cvaknutím. Oproti staré 1100D je to opravdu změna a nemůžu být jinak než spokojená ♥. 

Po většinu času se na instagramu objevují fotky mého syna nebo mého těla. Nikdy jsem si nemyslela, že sama pro sebe si budu připadat čím dál lépe téměř každým dnem, po tom co se vždy podívám na staré fotky a pak na to jak vypadám dneska, můžu být na sebe hrdá. Když se mě někdo zeptá jak jsem vypadala v těhotenství většinou mé přirovnání směřuje - velryba, vzducholoď apod.. Jaké nadšení ze mě jde a z ostatních maminek, když vidí jak jsem zhubla tolik kilo. Být inspirací pro maminky je pro mě více než potěšující a omlouvám se pokud zním namyšleně či povýšeně, taková opravdu nejsem a nerada bych tak působila. 

Pamatuji si jak jsem říkala v těhotenství i po porodu jak mám velká prsa a po pravdě, teď jsem ráda že mám zpátky svoje -10 :D. Upřímně raději budu vypadat zdravě s žádnými prsy než vypadat jako rosol s trojkami. Říkám si, že jednou vyhraji ve sportce (hahaha) a nechám si udělat dvojky :D. Mě by to stačilo. Ale jelikož je to úplně minimální pravděpodobnost, tak jsem za ty svoje -10 ráda.

Teď zpátky k vybraným fotkám na instagramu, jak jsem již zmínila tetování na konci ledna či začátku února. Byla jsem na dvou zároveň na žebra a rameno pouze pírko, jelikož datum jsem tam měla již od prosince. Říká se že tetování je droga, budu o tom přemýšlet až si nechám udělat toho lva :D.


Dále jsem vybrala pár fotek s mým malým raubířem, který skoro celou dobu co byl nemocný jen spinkal. Nebyla bych to já, kdybych ho občas neotravovala focením a novým učením ♥. On je takový můj model.


Také jsem zmínila své tělo?! Není to ještě ono, ještě mi nezmizela ani pigmentová čárka, která v těhotenství vzniká při roztahování kůže. Mohu být opravdu ráda, že nemám žádné strie a to jsem opravdu mazání šidila jak jsem mohla. Teď se "pyšním" s 56kg k současnému dni, což znamená že od poporodní váhy jsem zhubla 16kg.


Nakonec tu mám "selfie" s mojí skvělou kamarádkou a úžasnou fotografkou ♥. Ze dne kdy jsem měla svůj nový šedý klobouk, který opět rozšířil mojí malou "sbírku" klobouků ♥. Cestování kamkoliv s ní za účelem aby mi udělala fotografie co nejlepší to dokáže opravdu jen ona. Člověk každou chvilku s ní pozná spoustu nových skvělých míst.


Krásný den přeji

Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. ja som začala tiež cvičiť, kvôli spevneniu zadku a brucha som zvedavá ako to dopadne :D

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to držím pěsti, aby se pouze dařilo :)... Dopadne to určitě dobře, důležité je si věřit... Taky hodně pracuji na bříšku a zadku no uvidíme do léta :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.