28.03.16

Floral blouse

0


Krásný Velikonoční večer přeji. Věřím, že každý si Velikonoce užil po svém a snad i v dobré náladě. Na vesnicích se slaví Velikonoce o dost více než ve městě, což mě i malinko mrzí a při zamyšlení a vzpomínání na časy, kdy jsme byli děti a šupali jsme sousedy, to už jen tak ve městě nevidíte. Letos mě tento den přišel o tolik jiný, není to jen tím, že již nejsme jen dva, ale celkově než si člověk zaběhne všechny zvyky a svátky, aby je mohl předávat budoucí generaci, když je toho na Vás občas moc, je náročné. 

Celý krásný víkend + dva dny na víc, které patří k Velikonocům jsem se vůbec nezastavila. Člověk stále někde lítá ať už se synem, když je venku nádherně, nebo využije volných chvilek a vyjde si s přáteli ven. Život je super i když to občas dře. Stále mě myšlenky vedou na lepší vlnu a ve chvilkách bezmoci se stále snažím najít skulinku, abych se zase mohla usmát.

Tento outfit jsem si zvolila pohodlný, jelikož jsem byla tento den i fotit (nemyslím teď sebe), potřebovala jsem být "vhodná" do jakéhokoliv terénu :D. Už delší dobu přemýšlím, že by chtělo koupit si nové tenisky už je totiž na čase. Zvolila jsem si květovanou halenku, kterou jsem ulovila opět v Textile House, když jsem byla těhotná a věděla jsem, že mi nebude musela jsem ji mít, teď si ji užívám. Kalhoty, které mám sice už nějaký ten rok, ale když pominu, že mi v době těhotenství nebyli - jsou jako nové. Kabelka moje univerzálně dokonalá, byla mojí láskou na první pohled, dobře prvně to bylo její cenou :D, když jsem viděla kabelku, která stála 150,- v studentském období, musela jsem jí mít, takže kamarádka putovala se mnou a je mojí věrnou kamarádkou do teď. ♥

Sobotní den byl opravdu narvaný až téměř stresový, konečně jsem ochutnala hrudku, která se dělá na Slovensku o Velikonocích - MŇAM! Ale zase naprosto užitý, využití volného času aniž bych se nudila je nejlepší. 

Musím ještě vzpomenout neděli, jelikož jsem navštívila po dlouhé době divadlo, aneb mojí práci ještě před mateřskou. Celkem dost lituji, že jsem práci musela opustit. Chybí mi lidé, kteří tam pracují a jsem ráda, když mě i malého rádi vidí. Občas by mi ukápla slza při vzpomínání na to jak jsem všechny postupně poznávala, teď tam chodím a znají mě, pamatují si na mě a to mě těší, že jsem nebyla pouze další člověk, který tam pracuje a tím to končí. Tito lidé mě přijali do obrovské rodiny a za to jim obrovsky děkuji a budu jim vděčná celý život. Vlastně díky těmto lidem jsem se i změnila, najednou jsem všechno viděla jinak, lépe, pozitivně. Každý den kdy jsem věděla, že jdu do práce jsem se neuvěřitelně těšila. Každá nové generálka a poté premiéra, vidět vše z mého pohledu to bylo opravdu skvělé. Opět jsem po návštěvě divadla odcházela s úsměvem na tváři a přinesla jsem si pozitivní náladu do dalšího týdne.

Celé čtyři dny jsem si náramně užila a za to vděčím všem, které jsem v tyto dny viděla. 

Fotografka: Andrea Viki Siebenbürgerová 

Děkuji ♥Bunda: Pimkie / Halenka: Textile House / Kalhoty: H&M / Boty: A3 Sport / Kabelka: C&A / Doplňky: eBay

Krásný zbytek Velikonočního večera.
Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.