14.03.16

Dark blue shorts

4


Neděle, která začala v celku perfektně, což znamená fitness a poté syn na hlídání babičce, nastal klid sprcha a chystání se ven. Stále se tento den tvářil celkem v pořádku a jednou napadlo moji skvělou fotografku, že by jsme mohli jet fotit na jeden most a co se nestalo - most byl stále už dva roky v rekonstrukci, dobře tak to by bylo aby ji nenapadlo něco jiného a hned dole pod mostem je krásná pláž kde budou krásné fotky, říkali že je tam málo vody a nemůžou vyplouvat lodě a světe div se pláž byla zatopená :D. Takže jsme museli opět kopec celý vyjít a hledáme dál, jelikož nám nezbýval čas napadlo nás jít fotit kamkoliv :D to bylo vážně super, začalo to na vesničce kde bylo takové malé náměstíčko, ani nevím kde jsme byli no hlavně, že z toho něco bylo po pár fotkách řekla, že chce na jiné místo a otázkou bylo kam, čas nás tlačil - jelikož jsem měla být doma, když mi přivezou Michálka, takže nejbližší místo bylo OC Olympie, člověk po dlouhé cestě tam a stresující cestě zpátky vytvořil pár fotek a byl rád. 

Nakonec z toho byl skvěle strávený den v autě, kdy svítilo sluníčko vždy pouze ve chvilkách jízdy a poté zase řeklo pápá na vás se usmívat nechci :D, neboť jsme takový pocit měli. V pondělí mě čeká nejen ranní rozcvička, ale odpoledne mě čeká zubař, což mě přivádí k docela zajímavému tématu. Mnoho lidí se zubařů bojí, když jsem byla ještě malinká tak jsem se nemohla dočkat, kdy zase půjdu k zubaři s dalším zoubkem, který jsem si sama vytrhla < morbidní dítě že? :D Stále si pamatuji, jak jsem chodila za rodiči, že se mi viklá zoubek a tatínek odvětil ať vydržím do zítra k zubaři, no a jako poslušná holčička jsem odešla do pokojíčku a o chvilku přišla za tatínkem se zoubkem v ruce a slovy "už je venku". Teď se také nebojím, ale začala jsem k tomu mít jistý respekt, což je zvláštní práh bolesti se mi nijak nezměnil, tak proč najednou to sama nevím. Spoustu lidí nemá rádo zvuk všech těch pomůcek, ale po pravdě když člověk ví co ho čeká tak se nedivím :D. Zubař časem čeká i našeho nejmenšího, tak jsem zvědavá zda i on za mnou bude chodit se zoubky v dlani. A pak si ho dá pod polštářek, ach ty časy byli krásné a nevinné. 

Abych se opět vrátila k naprosto šílené neděli - zvolila jsem si kraťásky, které mám opravdu moc ráda kdysi ještě při studiu v Liberci jsem je koupila v mém oblíbeném obchodě Oodji, pár věcí se u mě ještě najde a jsou z kvalitních materiálů co více si přát. Kombinací pruhů jak na sáčku tak na tričku a nakonec zmíním opět kabelku, kterou jsem si vyrobila a rozhodla jsem si koupit materiál a ušít si větší, takže jsem zvědavá jak to dopadne :D.

Foto: Andrea Viki Siebenbürgerová 

 
 

Sáčko: Textile House / Tričko: Lindex / Kraťasy: Oodji / Boty: Textile House / Kabelka: Handmade / Náhrdelník: SIX / Náramek: SIX / Náušnice: SIX / Šála: Textile House / Punčochy: Lindex 

Vaše SAGI

4 komentáře:

 1. Hezké fotky, modrá ti vážně sluší :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc moc Ti to sluší, hlavně ty dlouhé vlasy :) Takže ať si oblékneš cokoliv, bude Ti to slušet pořád stejně :) Výběr oblečení se mi líbí, i ty fotky. Dobrá práce!

  Piosek
  www.piosek.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát Tvůj komentář mě pravdu velice potěšil ♥ :) Takže ještě jednou děkuji :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.