28.02.16

Yellow skirt

0


Nedělní den, který začal cvičením poté návštěvou rodičů a u nich vynikající oběd, zakončen s kamarádkou díky které mám super fotky ze super místa. Dnešní den byl opravdu chladný i přes to jsem si na sebe vzala sukni a úplně úžasné "sáčko," které jsem si oblíbila hned jak jsem si ho koupila. Jako vždy byl den naprosto skvěle strávený. Děkuji své nejlepší kamarádce Viki ♥ fotí mě téměř od mých začátků a sama se zlepšovala, učila a ráda si nechala poradit, je to moje skvělá fotografka. Nejen že den je celý s úsměvem, nejlepším přítelem a vším co nesmí chybět do toho mi vždy udělá parádní fotografie. 

Ať už mě fotí manžel, Miška nebo Viki tak jsem jim opravdu vděčná ♥ jsou úžasní. S Viki jsem se domluvila i na jiném focení, které si bude sama dělat do tématu a na to se těším a budu si to užívat. Dny strávené s lidmi co jsou mi blízký jsou tím nejkrásnějším dnem pro mě, přes hádky nebo nedorozumění, které s manželem občas máme bych ho za nikoho a nic nevyměnila. Člověk i přes neshody musí hledat to dobré, vzpomenout si proč jsme se vzali a co jsme spolu zažili a to nejdůležitější je náš syn ♥.

Na každého čeká osudová láska a i když tomu někteří nevěří je to tak! Ti kteří prošli zklamáním od milované osoby nebudou věřit dokud je nepotká. Jak vlastně můžeme vědět, že jsme potkali toho pravého?! Nikdy to nepoznáme, život je nevypočitatelný - nevíme jestli budeme s jedním člověkem celý život, ale ani nevíme zda nepřijde nikdo jiný. I když je láska někdy zlá patří to k našemu životu, člověk musí poznat všechno ať už zlomené srdce nebo jiné záležitosti. Člověk musí věřit, když se zklame neměl by se snažit zapomenout, ale hledat to dobré co si z toho můžeme vzít. Každý vztah který jsem měla mě naučil nebýt měkká a také se taková snažím být, občasné chvilky se pouze vymkli kontrole :D. 

Určitě nejsem bezcitná mrcha, ale nejspíše je to takový můj štít po všech těch zklamání. Svého manžela miluji a neumím si představit bez něj žít, pevně věřím že je to oboustranné. Jsem šťastná a je jediný kdo mě pořádně chápe. Podporuje mě a dělá vše pro rodinné pohodlí vím, že by si ode mě zasloužil více než dokážu dát a občas mě to opravdu vyvede z míry.

Upřímně jsem malinko odbočila od krásně stráveného dne, teď bych se s vámi ráda podělila o fotografie, které fotila moje úžasná Viky ♥

 

 

 

Jacket: Textile House / Skirt: eBay/ Shoes: Botovo.cz / Handbag: C&A / Tights: Lindex

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.