27.02.16

White dress

0


Jak jsem se již zmínila na FB stránce ve čtvrtek jsem byla po dlouhé opravdu dlouhé době se svojí dobrou kamarádkou ze základní školy. Člověk tak rád vzpomíná s člověkem, který s ním prožil celou základní školu. Říkali jsme si kdo už má děti apod... Je zvláštní, že ještě nedávno jsme dělali blbosti ve škole a teď jsou z nás dámy. Míša je velice talentovaná slečna, vždy jsem obdivovala jak krásně malovala, kreslila a teď (vlastně už déle) fotí nejdůležitější na tom je že jí to baví. Proto moje otázka zda by mě i nafotila spíše potěšila, než aby mi řekla "zase?!" :D. Jsem ráda, když někoho baví fotit a nejlépe ještě z mých známých okolo, kterým nevadí se sejít popovídat si a zároveň fotit. Přeci jen je to pro obě strany. 

Již dříve už mě Miška fotila, no kupodivu to bylo naposledy jelikož jsem otěhotněla, což jsem opravdu nečekala. Teď už to opravdu nehrozí a já mohu udělat pro Mišku co ona pro mě. Občas si říkám kolik práce se mnou mají a jak moc jsou ochotní mě nafotit. Vždy jim jsem za to vděčná, bez toho bych nemohla vlastně nic zveřejnit ani téměř co psát. 

K příjemně strávenému dni není co říct, vždy je úžasné se s někým nasmát a povídat. Dozvíte se spoustu věcí za dobu co jste se neviděli například, že zrovna já o které by nikdo nikdy neřekl že bude vůbec mít dítě a teď mi tu leze (na nervy) po zemi :D. 

Po tom co se moje škvrně postaví o mě to dneska zkoušel o nábytek. Ve chvilku co jsem žehlila jsem viděla jak si hraje a ve chvilce rána, byla jsem na smrt vyděšená, že jsem ta nejhorší matka - upřímně stane se to ještě tolikrát, že to asi časem nebudu tolik vnímat, vlastně se mi to stalo dneska ještě jednou - nedá si říct a nedá - moje infarktové stavy budou ještě trvat nějakou dobu :D. Mám pocit, že do konce života o něj budu mít strach a zatím si nechci ani představit, že jednou odejde a bude mít svojí ženu a s ní rodinu ♥. Teď je u mě a ještě dlouho bude :D.

Také jsem ráda, že syn už je téměř zdraví vlastně bych řekla, že je zdraví a já jsem šťastná a ulítaná z neustálého chození. Ještě nám konečně vylezl zoubek, tak kdo ví jestli to všechno nebylo k zoubečku, ale já jsem ráda tak či tak.

 [ Coat: Textile House / Dress: Missguided / Belt: eBay / Shoes: Textile House / Jewelry: I am / Jacket: Textile House / Handbag: second hand / Tights: Calzedonia ]


 

 Foto: Michaela Hrachová ♥
Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.