06.02.16

Turquoise (handmade) skirt

4

Každý den čeká člověka něco nového, když máme pocit stereotypu i tak je každý den jiný. Včera byl super den, šla jsem si zacvičit domluvila další focení z kterého mám radost, jelikož jsem byla pochválena a večer jsme s manželem zakončili naprosto jinak, malého nám hlídal dědeček a já se po dlouhé době viděla s lidmi z divadla, moje druhá rodina a skvělí přátele, čím dál více mi ta práce chybí a hlavně všichni okolo byli a jsou skvělí opravdu je divadlo jedna velká rodina lepší práce mě nemohla potkat. 

Po dlouhé době jsme si díky nim poseděli i s manželem už dlouho jsem nebyla takhle večer pryč, abych vypnula a mohla si v klidu povídat s dalšími, prostě to bylo super. Ale za to jsme od malého měli jako pomstu minimum spánku :D.

Dneska jsem vyrazila opět s kamarádkou na naše víkendové výlety, být s člověkem kterého znáte už tak dlouhou dobu a řeknete vše co máte na srdci, to je nejlepší co se může dít najednou není stres ani úzkost nic ulevilo se nám oběma. Stále si připomínáme naše staré dobré časy, kdy jsme byli venku skoro každý volný den, blbnuli jsme a nic jsme neřešili, prožili si spolu špatné i dobré časy a na to se krásně vzpomíná i když nebyli všechny dny "pohádkové".

Čím méně se vidím s lidmi které mám ráda, tím více si užívám jejich přítomnost, vážím si jich více než by oni sami věděli, protože každá chvilka je pro mě cennost.

[ Jacket: Textile House / T-shirt: New Yorker / Skirt: Handmade / Shoes: Textile House / Tights: Tally Weijl / Jewelry: Six / Handbag: Guess ]

 Vaše SAGI

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.