24.02.16

Mom's diary #18

4


Od pondělí se týden stále táhne. Můj marůdek stále ještě není zdraví jelikož nám do toho přišel kašel, jak se mám cítit, když nemůžeme ani na procházku a člověk je téměř upoután na to být doma. V noci a teď už i přes den slyším jak ho ten kašel trápí a mě to trápí též. Musím uznat, že jsem ráda když jdu cvičit a chvilku se odloučím od trápení, které slyším - zní to zle, ale rozhodně mé myšlenky při cvičení jdou pouze k malému. 

Štěstím je, že teploty jsou pryč a už se nemusí vracet zpátky, nechci je já ani manžel a už vůbec ne můj syn. Raubíř se dneska poprvé postavil a já čekám, kdy začne utíkat po bytě, vytahovat oblečení a já budu jen chodit a uklízet jeho spoušť a pak ho budu hledat kde usnul :D. Na to že měl pár dní teploty a teď převládá kašel je opravdu živel, člověk se snaží aby byl v klidu a to ho rozhodně rozčiluje. 

V pondělí jak je běžné jsem byla opět cvičit. Občas si říká, že já hloupá se na něco ptám. Jak někteří už v předchozích článcích četli, měla jen jeden trénink s trenérem, který má těhotnou ženu a měla bych je v budoucnu fotit (doufám, že co nejdříve), jsou parádní dvojka a s oběma si člověk prohodí pár slov rád. Když něco nevím nebo chci poradit, tak zajdu za Márou a on mi ukáže cviky apod.. Pak si říkám, že já se ptala :D. Chtěla jsem cviky na vnější stanu stehen, no pravda je že jsem opravdu nečekala takovou bolest při tom :D. Roznožování bylo kruté, věřím že časem i účinné a mám pocit, že při poslední padesátce jsem přestala cítit nohy :D. 

Mojí ovšem nejhloupější otázkou bylo zpevnění vnější strany břicha nejen, že to bolelo ale rozhodně jsem si neuměla představit cvičení s pětikilovou činkou na nohách, to utrpení za to stojí. I přes to, že si stěžuji tak jsem za to ráda, bolest přejde a za výsledek to stojí. 

Dnes jsem si všechno zopakovala a do toho něco navíc, mám ze sebe super pocit a doufám jen v pozitivní výsledky. Na to jakou jsem vždy měla celulitidu mi téměř celá vymizela a nemusí se vracet :D. Nohy mám pevnější, ale ještě to není ono, moje bříško se zatím ani pořádně nestáhlo, ale s tím počítám jelikož skoro rok je člověk těhotný a kůže se roztahuje, takže se taky musí postupně zatáhnout. Některé maminky jistě znají pigmentové čáry, které se vždy ukážou při těhotenství opravdu hrozná čára (pro mě). Nevěřila jsem, že mi zmizí a teď je oproti začátkům o tolik světlejší, takže v létě snad udělá pápá. 

Také se omlouvám za neaktivitu, ale jistě se dá chápat že to není záměr. Stále kontroluji malého jestli se mu dobře spinká a jestli mu kašel nezpůsobuje něco víc - chvála bohu ne. Zítra po úterní neúspěšné "schůzce" s kamarádkou napravení. Jsem tak ráda, že jsem s lidmi ze základky stále v kontaktu a člověk tak rád vzpomíná na rušnou pubertu.

Krásnou dobrou noc

Vaše SAGI

4 komentáře:

 1. Verím, že sa mu to čo najskôr zlepší...verím, že to teraz s ním nemáte práve ľahké :) Kika - Blog for smile

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdy bych nečekala, jaký to bude mít dopad na mojí psychiku, ale sama věřím že bude brzy zdraví... Děkuji moc :)

   Vymazat
 2. joj tote choroby, ja som s ell lezalamň min.roku kvoli tomu v nemocnici :( . uzdravte sa! .

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to šílené já opravdu doufala, že se nás to mine. Jednou by to stejně přišlo a už se všechno lepší :)... Děkujeme mockrát a vy buďte zdraví ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.