21.02.16

Mom's diary #17

0


Myšlenkami všude kolem malého, opravdu zajímaví víkend za mnou a tím i spadlo vše co jsem o víkendu chtěla napsat či udělat pro blog. Naštěstí už teploty téměř odkráčeli a já doufám, že se už nevrátí. V sobotu jsem stihla jít do fitness si zacvičit a koho jsem potkala mě překvapilo a potěšilo opravdu maximálně. Kryštof je můj dobrý kamarád z intru a objevuje se v mých vzpomínkách na něj (intr). Opravdu mě překvapilo i když vím, že už dlouho bydlí v Plzni, setkání v Avalonu jelikož je v Plzni další spousta fitness center apod.. Nicméně byli jsme oba rádi, že jsme se mohli sejít a rychle prohodit pár rychlých slov, jelikož jsem měla pak naspěch na marůdkem. 

Ani se nenadálo a sobotu jsme měli pryč, skoro celý den jsme s malým proleželi. Opravdu náročnou noc, kterou jsme měli z pátku na sobotu jsme dospávali i přes den. Dneska už byl den o tolik klidnější a malý hravější, člověk najednou ožije po sobotě ani neví jak. 

Jak jsem se již zmiňovala o fotografování malého miminka, tak bohužel ani to mi dnes nevyšlo a opravdu jsem se těšila na nové zkušenosti. Bohužel pokud se dobře necítí ani maminka odráží se to i na miminku, funguje to i naopak pak by focení bylo stresové a to nikdo nechce. Snad se k tomu ještě dostaneme a focení proběhne, byla bych za to opravdu ráda. Tento týden už doufám bude klidnější okolo zdraví a už se nám vše vyhne obloukem. 

Krásnou dobrou noc a příjemný začátek nového týdne.

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.