19.02.16

Mom's diary #16

0


To nejhorší v životě matky je nemocné dítě, tak nějak jsem doufala, že nás to potká co nejdéle. Po tom co jsem ráno zjistila, že má teploty jsem se vážně necítila nejlépe. U kadeřníka jsem stále myslela na to jak mu je a rozhodně to nenechávalo mé myšlenky klidné, když mi manžel napsal že mu teplota stoupla, byl stres o to větší. Bohužel teploty sice klesnou, ale zase jdou nahoru. Volání do nemocnice co mám dělat, abych nemusela na pohotovost - takže doufám, že se nám pohotovost vyhne :(.

 Když už jsem se zmínila o kadeřníkovi, nemohu být jak jinak než pozitivní, barvičku mám krásnou a se stříháním jsem také spokojená. Opravdu jsem hodně dlouho takto neposeděla u kadeřníka a mrzí mě to. Společnost, kterou kadeřník dělá je opravdu příjemná i přes to, že ho možná vaše problémy či cokoliv nezajímá tak poslouchá, povídá si a to se mi líbí - sice jsem byla taková zamlklá, ale to bylo spíše myšlenkami na nemocného syna. Mám ráda příjemnou společnost a to v tomto studiu najde každý.

Mluvím o studiu, které je spíše pro Plzeňany - studio Le Decor (web). Kadeřnictví, kosmetika, pedikúra či collarium a ještě spoustu dalších služeb se zde najde. Mají zde příjemný personál a člověk je zde opravdu spokojený a co je hlavní - ceny a ty jsou podle mého příznivé. Faktem je že 100 lidí 100 chutí, ale vyzkoušet se má všechno dokud nenajdeme to pravé ořechové, kde se cítíme dobře a pohodlně.

Dneska jsem kvůli tomu všemu vynechala fitness, ale to doženu zítra ráno. Teď mám pocit jako bych zrosolovatěla, ale to je jen pocit naštěstí :D. Do zítra si šetřím pevné nervy a hlavně si přeji to nejhlavnější, aby to (nemoc) šlo pryč. 

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.