16.02.16

Mom's diary #15

0


Čas od času mám pocit, že mám doma malé zvířátko, všechno co najde musí do pusy, nedávno si dal do pusy ponožku a plazil se s ní až k nejlepšímu příteli a tím je televize. Neustále oslintaná podlaha, že by se dalo vytírat nebo otvírání skříněk. Toto zvířátko se za žádných okolností nedá zastavit a víte jak občas zvířátka naklání hlavu na stranu, tak to naše Kelišová dělá téměř pořád, hlavně aby mu nic neuniklo. Když přirovnám svého syna k pejskovi u rodičů, tak i ten mě poslouchá víc - synovi je jedno, že na něj tisíckrát volám i kdybych zvedla hlas, tak se jen podívá - usměje a to je také zázrak :D. No by to byl čekal, je to ještě "miminko" jak říkají nějaké maminky. Děti do roka nezlobí to, že vám za noc vytrhají víc jak půlku vlasů, je vlastně jen učení a to jak se pak škodolibě směje, když povím "AU".

Až na nemoc, která řádí naštěstí jen u mě je super, když piští a vy máte pocit, že vám hlavou projeli hřebíky. Asi si stále docela stěžuji na všechno, ale po pravdě člověk nezná větší radost. Občas je opravdu šílené stále lítat kam se dítě ukrylo a proč zrovna je ticho, když ho hledáte - ticho je největší nebezpečí :D. Ač je to někdy náročné nikdy, opravdu nikdy bych nevzala čas zpátky. Nikdy se nebudu nudit, dokud se neodstěhuje tak se asi nevyspím nebo mu budu vysvětlovat, že láska bolí a že to přejde. 

Pamatuji jak mi vždy všichni říkali a poučovali mě, jak první láska a její ztráta bolí nejvíce - ANO bolí to hodně, při jakémkoliv utěšování jsem vždycky odsekla, že nikoho nechci a nikdy chtít nebudu. Mám kamarádky, které toto tvrdili také a najednou jsou šťastné, neříkám že je jednoduché si vším projít, sama jsem se s tím opravdu špatně vypořádávala. Vzpomínky zůstanou a v dnešní době na to koukám s úsměvem, občas si povím jak jsem byla hloupá, ale i špatná zkušenost - je zkušenost. Člověk by nikdy neměl litovat dřívějších rozhodnutí, nebo chyb co udělal - měli bychom si z toho brát ponaučení a možná si zaťukáme na čelo, ale stejně nám nikdo nedá na výběr než se s tím smířit. 

Život je nevypočitatelný, ale každá minuta je naší nedílnou součástí

Dobrou noc ♡

Vaše SAGI 

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.