14.02.16

Mom's diary #14 Valentine's day

2


Svátek zamilovaných je téměř u konce, nepatřím zrovna mezi velké nadšence tohoto svátku, ale zase člověku udělá radost, když si polovička všimne a koupí například růžičku apod. Po dnešním dni kdy jsem viděla mladé chlapce s kyticí a medvídky nebo jinými plyšáky jsem si vzpomněla na dětství u nás tedy kytičky nebyli trendy to spíše prstýnky z automatu nebo ručně dělané přáníčko. Když se zamyslím jak bylo hezké dát si práci s valentýnkou, vyznat city apod...

Tento rok je Valentýn u nás v rodině v podobě malého zlobivého dárečku jménem Michal :D. Tento dáreček se v budoucnu dá využít na domácí práce, ale zároveň mu budu oporou v každé situaci i když mě občas bude proklínat a nenávidět. Komu podle mého patří taková valentýnka? Všem které mám ráda v mém okolí, protože každý by měl slyšet nebo si přečíst jaký je pro vás důležitý. Například moji rodiče by si ji zasloužili každoročně, milují mě a mého bratra jsou jediní co při nás budou opravdu stát v dobrém i zlém, dále moji nejlepší a nejvěrnější přátelé kteří mi stojí po boku, když si nevím rady a vždy mi pomohou, když jiní nevědí a v neposlední řadě, ale vlastně ten nejdůležitější je můj manžel, který mě miluje takovou jaká jsem a to jsem opravdu občas na zabití :D. Oni jsou můj nejlepší "Valentýn" doposud.

Takže Valentýn pro mě není svátek zamilovaných, ale spíše o tom si pouze vzpomenout na ty které nevidíme každý den. Proč si dáváme dárky, když si je můžeme dát jakýkoliv jiný den? Není nejlepším dárkem pouze si vzpomenout či říct něco pěkného? Stále vidíte na facebooku lidi co přidávají svého Valentýna a ta druhá část roznáší smutek, kdybych to nezažila jak pár slov dokáže udělat radost asi bych to ani nepsala. 

Takže Všem přeji, aby si i konec Valentýna užili a řekli všem, které mají rádi své pocity. ♥ Mějte se všichni moc rádi!

Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. Jé, to je mooc pěkná fotka!!! A máš úplnou pravdu <3 Navíc když mi udělá radost někdo nečekaně tak je to mnohem lepší než v den, kdy to dělají všichni. :) Já letos slavila pořádnou kopou jídla, jak jinak :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme ♥
   Také mám ráda, když to přijde nečekaně a ne hned na Valentýna honem všechno, mě udělá radost i polibek a nebo pár pěkných slůvek :)..
   Já na jídle šetřím, ale občas bych snědla všechno co vidím :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.