11.02.16

Mom's diary #13 So little time

2


Čím dál častěji přemýšlím na to jak vlastně mám málo času, tedy spíše si neumím pořádně rozložit plán dne. Chci udělat tolik věcí za den, ale sotva stihnu polovinu. Dneska brzy ráno odjel manžel na Slovensko a já zůstala doma se špuntem, najednou ten čas utíkal o tolik rychleji jelikož mě raubíř ani nenechal pořádně udělat ani jednu věc. Byla jsem ráda, že jsme šli za dnešek dvakrát na procházku, on se prospí já odpočívám při chůzi, mrzí mi že nebydlíme někde u lesa kam bych zašla raději než trajdat po městě. 

Na druhou stranu uteklo tolik hodin, které člověk vlastně nevyužije přitom se pomalu počítá každá minuta. Ráda trávím čas venku nebo mezi přáteli, fitness je moje odreagování od všeho a nabírání pozitivní energie. Když se podívám zpátky udělala jsem takový velký pokrok už třetí měsíc chodím do fitness a zhubla jsem 7kg (pouze za dobu co chodím cvičit) teď se cítím o tolik lépe - cítím, že to ještě není ono a komplimenty si momentálně opravdu užívám, dříve jsem opravdu neviděla nic bez dřiny jsem byla hubená a ještě jsem při komplimentu byla negativní. UŽ NIKDY! Po tom co jsem vypadala jako vzducholoď a při pohledu na sebe do zrcadla jen brečela, po porodu to bylo ještě horší - břicho jako bych tam měla ještě jedno. Teď se na sebe koukám a chválím se, zní to možná sobecky ale opravdu jsem na sebe moc hrdá.

Sleduji stále spoustu žen co bojují s nadváhou a já jim přeji úspěch jelikož více člověka mrzí, když to vzdají, stojí to hodně odhodlání a ti co vydrží mají opravdu můj obdiv. Nikdo neřekl, že život bude procházka růžovým sadem nachystal si na nás tolik překážek a čím více je budeme přecházet a nebudeme narážet uvidíme pouze úspěchy. 

Krásnou dobrou noc

Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. pozerám že aj ty si maminka :D som rada že máš blog a píšeš blog ♥ som rada že som na teba natrafila len tak náhodou :)

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé tak to jsi mi udělala radost :) doufám že se ti tu líbí a bude líbit i nadále ❤️

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.