08.02.16

Mom's diary #12

0


Občas bych si přála být tolik energie jako moje dítě. Budíček v sedm ráno s úsměvem na tváři po proplakané noci a přesto být vyspalá. Opravdu jedna velká radost, začínám se zajímat o klonování, ale nemá to žádný úspěch. Neustálé odtahování dítěte od televize, zavírání dvířek od skříněk nebo schovávání či lepení kabelů, mám pocit že to zvíře udělá všechno, škodolibě se tomu směje a po vyčerpávajícím dni vám stejně nezbude nic jiného než se tomu smát po dvou-tisícím podávání hračky, která mu záhadně spadla z ruky se podívá na vás, usměje a říká vám tím "podáš to teď nebo zítra?!" 

Po tom co moje oblečení vypadá jako bych ho osprchovala je stejně největší radostí říct si, že za to může ten raubíř. Nikdy nebudu litovat toho, že mám syna a to mě čeká ještě spoustu let "dřiny". 

Těším se až si po lenivém víkendu vyrazím zacvičit a budu mít zase super pocit, zítra mě čeká tetování a na to se fakt těším aneb jedno a poslední, rozhodně ne mám jedno a rozhodně nezůstalo poslední :D. Tento týden fakt krásně naplánovaný a plný až mám radosti nadbytek a jelikož venku je krásně budu muset vyrazit "vyvenčit" i syna, dobře půjdeme na procházku venčení bude až začne chodit. 

Všem přeji krásný den

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.