06.02.16

Mom's diary #11

0


Jednou si možná bude můj syn říkat jak nás nenávidí, proč o něj máme strach a celkově proč mu nedovolíme to co jsme my sami vyváděli. Vím že se budu rozčilovat, až bude říkat že nevím jak se cítí apod... Všechno tohle přijde opravdu až s dětmi, mrzí mě že jsem na rodiče byla taková jaká jsem byla. Pamatuji si jak mi říkali, že poznám jak se cítí až budu mít svoje děti na to jsem jim vždy odpověděla, že mu to dovolím. Ne nedovolím a i tak vím, že mě bude mít za hloupou.

Nedávno jsem pročítala blogy mladých slečen, které psali jak jim rodiče nechtějí koupit tohle a nechtějí jim dovolit tamto, no ono není nic tak jednoduché. Nejdříve by si všichni měli uvědomit, že opravdu peníze nerostou na stromech ani nepadají jen tak z nebe (určitě by to nebylo na škodu) a jen tak koupit dítěti něco drahého, aby měl chvilkovou radost to pak bolí peněženku. 

V šatně po cvičení, jsem pro změnu zaslechla konverzaci též mladých slečen, jelikož teď je v módě "o-bag"slečna řekla mamince, že chce tuhle kabelku cena je prý 2 000,- (nevím pouze jsem to zaslechla) na což odvětila kamarádka jestli jí koupí mamka i tašku na cvičení, která také stojí 2tis. - to snad pozlacená ne?! K čemu je někomu taška na cvičení za tisíce důležité, že plní účel opravdu jsem tak přemýšlela, jak asi budou probíhat nákupy se synem a zjistila jak jsem ráda, že mám syna.

Abych odvětila jen od témat mladých dívek, které až zjistí jaké to je vydělávat zjistí, že utrácení je hezká věc, ale cizí peníze se utrácejí lépe než vlastní a tak to bohužel je. 

Dneska si pro mě malý nachystal opravdu perný den, jednu chvilku ho zajímají kabely, pak ho zajímá mobil, myš od počítače nebo televize samozřejmost byl i ubrus na stole a chvála bohu, že tam nebyli ty nože. Opravdu jsem zjistila jak malá chvilka stačí, aby dítě nepozorovaně něco vyvedlo, ať už je to cokoliv u nás to dneska byl ubrus a po tom co spadlo pár věcí já dostala menší šok, tatínek nevěděl co se děje a jestli je malý ok, uřvaného syna jsem si vzala do náruče a nechtěla jsem ho pomalu ani pustit aby si náhodou zase neublížil. Upřímně takhle hrozně jsem se dlouho necítila v hlavě mi znělo jaká jsem špatná matka, no když se asi po 5ti minutách utišování začal usmívat bylo mi lépe a věděla jsem, že je v pořádku ubrus zmizel ze stolu a už ho zajímá zase něco jiného. Dnešní zjištění jak se otevírají skříňky bude mít špatný dopad na zítřejší "klidný" den.

Krásnou dobrou noc

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.