14.02.16

Gray hat

0


V klidu strávený den, po třech náročnějších. Když se mi konečně vrátil manžel ze Slovenska měla jsem velkou radost nejen, že se v pořádku vrátil, ale hlavně už byl s námi doma. Neumím si představit, že bych měla být na malého úplně sama, asi bych se k tomu stavěla jinak, kdybych to zažila od začátku - nicméně ve dvou se to lépe táhne. Ze Slovenska mi dovezl korbáčiky, aneb sýr je to nejlepší ♥, až na to že jíst to každý den tak je ze mě asi sumo :D. 

Od jeho příjezdu jsem si trochu vydechla, měla jsem chvilku odpočinku, když si hrál s malým, nakrmil ho apod... Dneska už jsem mohla jít v klidu cvičit, tak málo lidí jsem snad ve fitness ještě neviděla až mi došlo, že je svátek zamilovaných - nevím jestli to byl tento důvod, ale dejme tomu že ano :D. Cvičení bylo jedno z mých nejklidnějších, nikam jsem nespěchala a v klidu odcvičila a vždy tak skvělý pocit mám a ráda se vracím domů. 

Odpoledne jsem už byla domluvená na strávený čas s mojí skvělou kamarádkou, jak já ty svoje přátele fakt zbožňuji. Neříkám, že se nemohu svěřit manželi se vším, ale jsou věci které ženy pochopí lépe a člověk občas potřebuje mluvit i s jinými lidmi. Nakonec člověk bez přátel by nebyl šťastný, aspoň já si myslím, přestože svého manžela miluji víc než cokoliv jiného, občasný odpočinek prospěje nejen jemu, ale i mě - na Slovensku si odpočinul a teď je řada na mě :D. 

Život je krásný a já ho mám ráda, přes všechny překážky co nám stojí v cestě za to stojí. Manželství je náročné, ale při špatných chvilkách si vzpomenu na naše začátky a i když to není jako na začátku, tak je to mnohem lepší, máme spolu syna a vyhlídky do budoucna spolu s ním. V létě se snad konečně dočkám i výletu na Slovensko, nebudu raději předčasně jásat, ale pokud konečně tak jásat budu. ♥ Hurá výletům, dovoleným a cestování.

 [ Jacket: Textile House / Jeans: Textile House / Shirt: Textile House / Shoes: Textile House / Jewelry: Takko / Hat: eBay / Handbag: Guess ]


 


Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.