19.02.16

Friday is here

0


Máme tady konec pracovního týdne a začátek volných dní pro školáky či pro některé pracující. Vždy na procházkách v pátek slyším jen radost, upřímně také mám takový volnější víkend, když mi pomáhá manžel. Zrovna tento víkend mě čeká první focení newborn, celkem se těším a mám trošku strach, aby se vše podařilo. Přeci jen je to malé miminko a i když toto mám už za sebou, tak je zvláštní najednou z osmi kilového dítěte držet tří kilové, křehké tělíčko. 

Stále jsem ještě malinko nemocná, ale spíše si to tolik nepřipustím, podle mého je člověk tak nemocný jak si sám připustí. V pondělí jsem měla teploty a v úterý odeznívali ve středu jsem chytla jen kašel a dneska už jen rýma a kašel to je paráda. Musím uznat, že je náročné myslet na pozitivní věci, když vás bolí hlava nebo máte ucpaný nos i přes to jsem si nemohla přiznat nemoc. Nakonec se nedivím, že jsem byla den ode dne zdravější. 

Teď malinko odbočím a to k blogerům, celkem se teď setkávám s články, kde píší co na blogerech nemají rádi, nebo co jim vadí apod.. Občas jsou to velmi zajímavé poznatky a musím uznat, že mě překvapili některé body o kterých jsem ani nevěděla, že někdo dělá. 
Například soutěže o různé ceny na blogu a no uznávám, že většinově je to vždy za účelem nahnat si sledující či jen "lajky" no prostě "čísla".  Nejvíce mě na tomto faktu zarazila, že se najdou blogerky, které soutěž smažou a zapomenou, nikdy by mě nenapadlo udělat soutěž a pak ji smazat jen proto abych si to nechala pro sebe, však to dělám pro čtenáře. 

Přemýšlela jsem už o další giveaway, ale musím to pořádně promyslet bylo by na vás pokud by jste chtěli být čtenářem blogu či ho odebírat na facebooku. Dříve jak na jaře zatím nebude, ale časem určitě pokud se bude jednat o kosmetiku nebo šperky či cokoliv jiného se zatím neví. Překvapení je nejlepší a radost druhým je ještě lepší. 

Tento víkend a (možná) dneska se můžete těšit na další články. Další týden bych ráda napravila svojí malou aktivitu v tomto týdnu a pokud se podaří, tak bych ráda udělala nějaký DIY či jakékoliv rady ohledně šití. 

Krásný den

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.