09.02.16

Burgundy shorts

2


Další plně nabitý den, vlastně jako už každý den. Teď už jen dát nohy nahoru a nechat své myšlenky ťukat do klávesnice. Největší klid nastane vždy večer, když malý usne a vy můžete vydechnout a pak si jdete lehnout a dítě se začne budit :D. Dneska jsme po obědě vyrazili ven a čekali na tatínka, taková menší klidná procházka a hlavně v tu chvilku ani nepršelo. Po tom co jsem si vyzvedla v alze paměťovou kartu za super výhodou cenu jsme šli ještě do parku, do tohoto parku ráda chodím fotit a teď tedy nemyslím sebe :D. Když je příjemné počasí vidíte všude maminky s kočárky, lidé na bruslích nebo kolech a jde z nich lepší energie než při pochmurném počasí, za to já se raduji stále a to hlavně když jsem jinde než doma. Ráda trávím čas venku ať už s malým nebo s přáteli, je to tak uvolňující.

Jak jsem se zmiňovala o tetování tak to už mám za sebou, mám moc šikovného kamaráda, opravdu člověk se nejen pobaví, ale popovídá do toho tam má syna a manžela ♥ kdyby syn neměl pocit, že mě mučí tak by asi tolik neplakal :D. Vždycky jsem měla trochu z tetování strach, když jsem šla poprvé na datum narození malého byla jsem fakt vyděšená jak malá holka, nakonec když začal jsem protočila oči pro sebe řekla jak jsem hloupá a v klidu jsem po zbytek tetování povídala, občasné průpovídky jsem k tomu také měla - to se musí. :D Pokud sledujete můj instagram tak tam to bude zítra, po zbytek večera to budu mít zalepené. Moc se mi to líbí!

Dnešní outfit jsem ladila s kraťásky, které jsem si koupila ještě než jsem otěhotněla na podzim to je prostě úžasná barva a i když není podzim tak jsem ráda, že jsem je vytáhla ven na procházku. Stále častěji si všímám při nošení klobouků nejen u mě, ale i u jiných děvčat přílišné pozornosti - přitom klobouk je naprosto úžasný doplněk, vlastním bohužel jen dva klobouky na jeden stále čekám a doufám že dorazí. Pevně věřím, že časem budu mít doma více než jen dva klobouky ♥.

 [ Jacket: Textile House / Shorts: Textile House / Blouse: Textile House / Shoes: CCC / Jewelry: SIX / Hat: eBay / Tights: F&F ]
 
 

 


Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.