07.02.16

Blue parka

2

Podzim nebo zima? Občas mám pocit, že je i jaro. Dneska jsem tedy cítila studenější podzim, moje zimní bundy mohu schovat a na jaře zase vyndat něco mi říká, že zima začne až na konci února. Na jaro se už opravdu těším, není to jen lepší hravostí v oblékání, ale spíše procházky se synem, až nebudu muset do pěti večer být zpátky doma jelikož se stmívá. Dnes jsme s manželem a synem jeli k babičce na výborný oběd, až budu vařit tak dobře jako moje maminka, nebo aspoň z poloviny tak dobře bude to skvělý :D. 

Po naprosto výborném obědě jsme šli s dědou a prckem na procházku, kde jsem využila svého muže a dala mu do ruky foťák :D. Vyfotili jsme mého tatínka s vnoučkem bohužel jen v kočárku, jelikož to zalomil hned na začátku, ale i to se počítá. Nevadí mi vzít si ke kočárku boty na podpatku, ale na procházky a delší je prostě pohodlná obuv nejlepší, takže kdykoliv jsem bez kočárku beru boty na podpatku a vyžívám se v tom ♥. 

Modrou parku, jsem koupila za neuvěřitelných 25,- Kč v Textile House při výprodejích, to byl nákup kterého nikdy nebudu litovat, miluji tuhle bundu jen je fakt slaboučká a na procházce mi začala potom být fakt zima. Košili jsem také koupila v sekáči a bylo to fakt láska na první pohled, možná se někomu nelíbí, ale mě přišla tak jiná až dokonalá... Tyto dvě věci byli fakt úspěch v mém nakupování v sekáčích no dobře jako spoustu jiných úspěchů při nakupování :D.

[ Jacket: Textile House / Shirt: Textile House / Pants: H&M / Shoes: CCC / Jewelry: GATE / Handbag: C&A] 

Vaše SAGI

2 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. Též jsem ji dlouho hledala, bohužel přesně kde ji sehnat neřeknu jelikož je ze sekáče, jinak bych hned poradila :P

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.