23.01.16

Review: Miss sporty lipsticks

2


Mezi časem kdy lítám kolem malého a uklízením, jsem se rozhodla udělat recenzi na nové rtěnky od Miss sporty. Rtěnky mám velice ráda, jak pro běžné nošení, tak i do společnosti. Nejen že ženské rty se tím krásně zvýrazní, koneckonců působí krásně žensky pokud jsou správně nalíčené. Jelikož většinu svého "volného" času trávím se synem, tak na procházku s ním většinou volím světlé rtěnky, ale není to pravidlem - osobně si velmi ráda líčím rty.

Jako první jsem si na recenzi vybrala rtěnku, tedy spíše lesk na rty. Na rtech krásně nejen drží, ale i vypadá. Vybrala jsem si fialovou barvu, po dlouhodobém pátrání po fialové, která by se mi líbila - bylo to náročné vybírání. Tento lesk na rty čas od času používám samostatně, je velmi výrazný takže nahradí i jakoukoliv rtěnku. Ke konci dne (tzv. večer) jsem sice měla už rty světlejší, ale musím uznat, že drží krásně. Patří mezi opravdu levné lesky což pro mě mělo další výhodu.
Cena: od 50,- Kč


Dále tu mám rtěnky, kterým jsem opravdu neodolala. 
Světlejší mám opravdu na téměř každodenní nošení, občas kombinuji s jiným odstínem rtěnky, aby mi vzniklo něco zajímavějšího, ale takovýto odstín rozhodně není na škodu. Bohužel jsem do teď nenalezla rtěnku, kterou jsem kdysi objednávala z Avonu, už jí tam nejen nemají, ale podobný či stejný odstín nikde nemohu najít.
Tmavší rtěnku opět fialovou používám často s leskem na rty (viz. výše) působí pak mnohem hezčí, no mě se líbí i bez něj, ale lesk mu dodá něco navíc. 
Obě rtěnky drží celý den bez toho, abych je měla pak moc světlé či nevýrazné (teď nemyslím tu světlou). S koupí jsem naprosto spokojená a další plus je opět cena.
Cena: od 60,- KčDěkuji

Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. Škoda, že si neukázala odstíny třeba na ruce, na tyto rtěnky jsem se dívala v drogérii, ale zatím jsem je ještě nekupovala.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se opravdu omlouvám, ale zároveň moc děkuji za tento komentář, který si vezmu k srdci a příště si budu pamatovat co mám udělat. Děkuji mockrát za komentář :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.