17.01.16

Red parka

2


Doufám, že všichni měli krásný sněhový den jako já, nebo aspoň částečně super. Ráno jsem byla na fitness si zacvičit a opět jsem se cítila lépe, kéž by všechno šlo rychleji, ale moc se těším až budu v cíli, opravdu se moc těším. Po cvičení jsem jela s kamarádkou ven, malého jsem nechala na pospas tatínkovi a jeli ke staré cihelně, chtěla jsem to tam moc vidět - vážně zajímavé místo.

Fotografie z místa nemám, je to tam celkem nebezpečné, trámy se už pořádně nedrží střechy, takže čas jsme trávili více venku než uvnitř. Včerejší odpočinkový den, jsem nestihla udělat všechno jak jsem chtěla, manžel byl pryč a tak dnešní den byl můj, no nakonec zase šel něco dodělat. Cítím se super a fit, sama sobě musím být oporou, snažím se získat zpátky své sebevědomí. Není to ono!

Dnes jsem vyrazila v nové parce, kterou jsem si hned oblíbila červenou barvu mám strašně moc ráda a nechtěla jsem v zimě nosit jen černé barvy. No kdybych měla více financí, tak si jí koupím ještě ve dvou barvách.

[ Parka: Shein / blouse: Textile House / shorts: second-hand / tights: Lindex  / shoes: CCC / handbag: C&A / jewelry: SIX ]2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.