18.01.16

New-in #13

0


Jak jsem již psala, chtěla jsem připravit článek New-in, no jelikož jsem toho za tento měsíc nakoupila tolik, tak jsem rozhodně nefotila všechno - většinu věcí jsem totiž nakoupila svému synovi. Pro sebe nakupuji, když něco zbude, když jsou slevy a nebo objednané z internetu. Aspoň každý měsíc musím koupit nejednu věc, snažím se doplnit barvy v šatníku, jak je vidět na hlavní fotce, tak stále mnoho barev chybí. Lákadlo černé barvy je tu bohužel neustále. Předchozí týden jsem si koupila jednu sukni a dorazila mi moje úžasná červená parka, ze které mám opravdu radost. 

 Jak je vidno na mém šatníku černá, červená a modrá je tam asi nejčastěji to bude tím, že červená a modrá patří mezi ty nejoblíbenější barvy v jakémkoliv odstínu. Chystám se po dlouhé době ušít další sukni do party, ale jsem zvědavá kdy se k tomu dostanu s tím mým šídlem. Zvládla jsem očistit svůj šatník od věcí, které nenosím či neunosím a zase se na to kouká lépe, když to není narvané až k prasknutí, měla jsem svého pomocníka, který ochutnal jestli ty kousky, které si nechávám mu budou i nadále chutnat, takže prošli schválením - nechtěl mi je vrátit. 

Tak tady přidávám samotnou fotku červené bundy (parky), kterou mám moc ráda od chvilky co dorazila. Mohli jste jí na mě vidět ve včerejším outfitu. Bunda je opravdu teploučká, příjemná a nevím co bych o ní ještě řekla, tento typ bund se u mě už nachází dobré tři roky, ale zimní nikde - tak jsem to napravila.
Bundu jsem koupila na stránkách shein.com 
Cena: US$45,50 v přepočtu cca 1 126 Kč


Dále jsem si koupila černou delší sukni, ano další černá barva do mého nebarevného šatníku. Nemohla jsem odolat i přes to, že na fotce vypadá fakt zvláštně a není vidět to co by mělo - je pěkná. Nebyla drahá to je další věc co mě donutila ji nepustit z rukou, koupila jsem ji při výprodeji staré "kolekce" z Textile House.
Cena: 30 kč (super cena že?!)


A jako poslední fotku Vám sem dávám důvod, proč stále říkám, že nemám co na sebe neboť většina věcí visí na ramínku i přes to mám málo triček, ale spoustu halenek, no měla bych s tím něco udělat a hlavně ty barvy by se tam hodili. 


Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.