26.01.16

Mom's diary #07 Fotící den

0


Dnešní krásný den jsem strávila opravdu příjemně, jak jsem se již zmiňovala nejednou chodím fotit a baví mě to, nejsem rozhodně žádný profesionál, rozhodně nemohu říct ani že jsou fotografie dokonalé. Pro mě je hlavní spokojenost druhých což zatím (ťuk ťuk) přetrvává. Většinou se ze svých chyb učím a snažím se stále zlepšit, přemýšlela už jsem i o kurzech, ale vážně do toho nechci cpát peníze však nechci být žádný profesionál. No a abych se dostala k dnešku, protože po opravdu dlouhé době jsem viděla svojí kamarádku, poznala jejího nového přítele a viděla její dva úžasné syny. 

Co k tomu dodat, zjišťuji jaká je to dokonalá antikoncepce vidět kluky jak si hrají a dovádějí, vlastně dívat se na to co mě za pár let čeká - to je radosti, opravdu jsem se musela smát, jak si užívají dovádění. Zároveň jsem ji obdivovala, protože je mladší jak já a zvládá všechno, dvě své děti a zároveň si užívat života. Kdysi bylo normální v mém i jejím věku mít děti, dneska na nás každý kouká divně. Mladé maminky se už moc často nevidí nebo tedy co neustále slýchávám. Nezkazili jsme si život, máme ho takový jaký jsme chtěli a dokážeme si užívat i s dětmi. 

Focení s ní a těmi raubíři bylo fakt skvělé, prvních 15 minut se mi kluci krásně věnovali, chtěli se fotit usmívali se to bylo sladké ♥. Najednou z ničeho nic jeden koukal jinam, druhý koukal kam kouká bráška a najednou jeden zmizel a už jsem je rozhodně pospolu nechytla. No aspoň že maminka mi neutíkala s přítelem ze záběru, ale chudák se musela soustředit na kluky a zároveň na mě. Musím uznat jak skvělé to bylo odpoledne, člověk rád jde na procházku s rodinou a i s přáteli, pobavit a povídat si o všem to já můžu. No rozhodně to mám raději než psaní, jsem kontaktní osoba a strašně ráda si s lidmi povídám.

Občas mám spíše pocit, že lezu lidem na nervy. Ve fitness kam chodím už jsem se dala do řeči s pár lidmi (ženami), byli strašně příjemné a do dnes se s nimi ráda pozdravím a nemusím na ně mít ani facebook abych s nimi prohodila pár slov. I když mi překvapila jedna slečna, kterou jsem tam poznala - při povídání jsem jí řekla, že se vracím do formy před těhotenstvím a ona chudák vykuleně povídala, že by to do mě neřekla (haha) prý vypadám na 16, ách sladkých šestnáct. (No bohužel těch 6let na víc prostě musí být přičteno. )

Zítra mě opět čeká trénink a já se strašně těším až si zacvičím, před tím mě tedy čeká pár povinností, tak hlavně ať vše stihnu.

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.