25.01.16

Mom's diary #06 Krásné ráno

0


Jako maminka jsem nikdy neměla moc možností se vyspat, tady v posledních pár dnech se stal zázrak a malý spinká celou noc. Člověk je najednou tak příjemně naladěný, ale občas mám pocit přespání. Když jsem ráno s malým vstávala bylo úžasné další den místo pláče vidět úsměv, jak krásně se dívá a čeká až ho vezmu a dostane najíst. Den je o tolik krásnější, když se máte vedle koho probouzet, že místo toho aby jste měli nepříjemné probuzení od budíku či čehokoliv rušivého, dostanete úsměv, tedy občas - také se mi stává, že na mě z ničeho nic přiletí hračka nebo dudlík či na mě začne z poza špriclí prskat. V tomto je mateřská dovolená krásná, vlastně je krásná celkově máte své dítě a díváte se každý a celý den, sledujete co nového se zase naučil, že když necháte něco na zemi znamená to, že to není vaše ale jeho a jakmile mu to seberete vezme zase jinou věc, kterou nemá.

Dneska jako každý druhý den mě čeká fitness na které se moc těším, odreagování a zároveň pocit, že pro sebe dělám maximum je naprosto skvělé. Stále mi v hlavě zní jak mám skvělého manžela, kolik mužů se najde, aby toto udělali pro svojí ženu? Neříkám, že ten můj je jediný, jen se to moc nevidí. Setkávám se s názory neustále, že jak mohu nechat doma malé dítě, no stále si říkám - přeci není jen moje, ale i jeho a proč bych malého nemohla nechat se zodpovědným tatínkem, přeci mu nic neudělá však ho miluje stejně jako já. Při začátcích to bylo opravdu náročné, ale vše jsme se naučili společně - opravdu dobrý tým jsme a věřím, že i v budoucnu budeme.

Neustále s manželem hledáme jiný byt nebo byt, na který bychom si mohli vzít hypotéku - bohužel nic není tak jednoduché jak se zdá, člověk má iluze o tomto všem, jak krásně se nám bude bydlet a ono se všechno obrátí jakmile se o to víc zajímáte. Ceny bytů stoupli a banky se mohli přetrhnout na zájemcích o hypotéky, ale stále si říkám že to chce čas a bude dobře. :)


Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.