16.01.16

Mom's diary #04 Lazy day

0


Krásný volný sobotní den, venku nám krásně nasněžilo a já se těším až malý bude větší, sáňkování a bobování to nesmí mému dítěti v dětství chybět. Pro mě je dnešní den malinko odpočinkový, když nepočítám starání o ratolest, pečení jídla a nakonec ještě chystám nějaké zdravé sušenky, na které bych vám ráda darovala recept, nejdříve se musím o experiment pokusit. 

Mimo uklízení, které máme skoro každý den na krku si užívám každý moment se svým dítětem. Dneska jsem natočila video se synem a raději jsem se na něj ještě nepodívala - no řekněme, že jediné na co se dá dívat je můj syn, který si dělá naprosto co chce. Ovšem ne, že by chtěl někdy dělat co chci já. Manžela nemám od rána doma a já tu musím navařit, uklidit - nejraději bych vyrazila hned ven s kočárkem a pádlovala na procházku, jelikož ale chci aby to tady vypadalo jako u lidí tak si dnes dělám odpočinek doma, prostě relax s prckem. 

Zítra mě opět čeká cvičení a odpoledne s kamarádkou, no neuvěřitelně se těším. Až budu mít vše nažehlené a připravené, ráda přidám nové New-in, které už tady dlouho nebylo. Chystám nějaké recepty a nakonec ještě bych ráda udělala nějaké recenze na rtěnky, které mi přišli pod ruku. 

Dále pro vás v únoru chci připravit sérii cviků pro ženy po porodu, nejdříve si sama chci vše vyzkoušet, dozvědět se o tom co nejvíce a poté až něco psát, proto s tím nechci spěchat a pevně doufám, že v únoru se to zdaří udělat.


Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.