11.01.16

Life is change

0


 Krásný večer přeji,
jak jsem již zmiňovala v minulém příspěvku, je to už 2 měsíce co jsem začala chodit cvičit do fitness. Věděla jsem, že jdu s cílem vrátit se do původního stavu ať to stojí co to stojí. Je to můj cíl a jsem ráda, že mi někteří nevěřili, nebo říkali ať toho nechám, protože mě posunuli dál - abych hlavně nepřestávala. Cvičím pro sebe a ne pro ostatní, oni nemají moje tělo ani můj mozek. Někteří co mojí rodinu neznají (já, manžel a syn) nechápou, jak mohu dokázat být 3x až 4x týdně ve fitness, ale zvládnout se starat o dítě, já vám to povím - NAPROSTO NORMÁLNĚ. Když jsem tuto otázku dostala prvně, tak jsem si pomyslela, že nechápu smysl otázky jelikož ve fitness jsem max. 2 hodinky a ne nejsem tam celý den. Další otázkou bylo "Kdo se Vám stará o dítě?" dobře chápu, že jsou maminky samoživitelky a nemohou jen tak odejít od dítěte, já mám naštěstí naprosto dokonalého manžela, který si cení každé chvilky se svým synem, má radost. Jednou se stalo, že neměl čas, tak se postarala babička, takže pokud maminkám nevadí na chvilku dát hlídat své ratolesti nevidím problém. 

Zároveň bych moc chtěla dokázat maminkám, které nabrali více jak 20kg, že to jde. Ano je to náročné, změnila jsem svojí stravu, ale není to radikální změna. Každá maminka nemusí chodit do fitness jako já, ale může cvičit doma, je spousta videí na internetu, kde ukážou jak posilnit, zhubnout apod... 

Teď další setkání s maminkami, které říkají jak jsou tlusté a mají maminky, mají tatínky, ale neumí si představit hodinku bez své radosti. No popravdě setkávám se s názory typu "Proč jste si to dítě dělala" x "Nechápu jak můžete být matkou". Jednoduše na to odpovím, své dítě miluji víc než cokoliv jiného na světě, ale taky mám ráda odpočinek, ráda na chvilku vypnu, chci se vrátit do práce a hned je ze mě opravdu špatná matka - logika. Chci pouze pro svojí rodinu to nejlepší, každá koruna dobrá znáte to někteří určitě také. 

Nemyslím si, že bych svého syna jen proto, že si jdu 3-4x týdně zacvičit zanedbala, naopak se domů vracím s pozitivní a klidnou náladou. Když jsem byla doma a nemohla od něj trpěla jsem každý den, nemohla jsem bez malého nikam, jelikož jsem byla jeho hlavní přísun potravy. Zvládám uvařit, udělat něco na zub, uklidit i vyžehlit a když nestihnu všechno, tak to dodělám druhý den. 

Tak a na závěr bych chtěla říct o kolik změnilo cvičení mě - původní váha před vším byla 55kg maximálně, moje porodní váha byla 81kg, po porodu jsem vážila 72kg a teď jsem již 6 měsíců po porodu a mám 59kg - ano jsem na sebe velice hrdá, protože se nenechám nikým zastavit. Tady přidávám foto kde jsem 2 měsíce a 5 měsíců po porodu. Průběžně budu přidávat změny a nové věci, které mi vneslo do života cvičení a zdravější životní styl. 


Děkuji za přečtení, hlavní fotografie pochází z google.com

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.