13.01.16

First training

2


Konec středy je tu a já si našla čas napsat článek, který jsem chtěla. Občas je prostě radost, když dítě nějakou chvilku spinká a můžete své myšlenky rozepsat. Dneska to sice nebude jen o myšlenkách, ale o mém novém zážitku, aneb můj první trénink ve Fitness Avalon a moc si to chválím.

Jak jsem se v předchozích článcích již zmiňovala, že mě ve středu čekal trénink, tak už v půl 12 jsem ho měla za sebou. Můj první pocit byl menší strach, že něco nedokážu. že se ze mě vyklube hrozné nemehlo. Nakonec celý trénink byl pozitivní i naučný, trenér poradil pomohl a řekl co a jak, jakoby každý trenér měl. 

Začátek tréninku byl rychlí dotazník, kde jsem "zjistila", že musím svačit před večeří, nebo bych aspoň měla - pravda snažím se, ale občas prostě není čas. S dítětem je vše náročnější. V první řadě mi bylo řečeno na co se zaměřit, pro mě důležité vnitřní břišní svalstvo a dýchání, žena po porodu potřebuje nejdříve uvnitř zpevnit bříško a pak může pokračovat dále - což jsem vůbec nevěděla, trávila jsem čas na strojích. Naučila jsem se s některými posilovacími stroji, momentálně budu mít měsíc bříško a zadek. Největší novinkou pro mě byli dřepy s osou, bála jsem se, pokud budu mít v budoucnu jištění při cvičení nebudu se muset i přes to bát. Naučila jsem se opakovat sérii cvičení třikrát, což jsem netušila už vůbec a moje dýchání o tom ani nemluvím. Trenér, který se jmenuje Marek, tak mu tak budu i říkat mi vysvětlil ohledně dýchání všechno, pro mě to bylo náročné i při porodu prodýchávat, nakonec jsem to zvládla, důvod motání hlavy po cvičení - opět dýchání. Takže mu patřilo také velké díky a další měsíc znova. 

Život mě baví čím dál více, dítě mi dělá radost svým krásným úsměvem, manžel mi dává největší lásku, mám prostě zdravou rodinu, která mě podporuje. Už se těším až přijdou kompletní výsledky a poté už jen moje udržování.

Proto moje slova zní - Pokud si někdo neví rady, nechte si opravdu poradit od "profesionálů". A pro ty, kteří chtějí začít se sebou něco dělat, neodkládejte to na zítra a hlavně nepřestávejte, bolest přejde a výsledek bude k nezaplacení. Přeji mnoho úspěchů všem.

Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.