24.01.16

Be yourself

2

Další nedělní den strávený s mojí dlouhodobou a dobrou kamarádkou. Vždy si odpočinu, zasměji se, nafotíme pár fotek a dokonale strávím konec týdne. Pořádně a ráda si vychutnávám chvilky bez malého sice to zní zle, ale opravdu mám občas pocit, že se ze mě stává blázen - slušně řečeno. Od pondělí mám opět nabitý týden, tentokrát i s nedělí. 

Nestačí mě udivovat, jak moc se města postupně mění, rozhodně to není jen negativní má to i své pozitivní stránky, i když dneska jsem jich moc nenalezla. Byla jsem s kamarádkou na vlakovém nádraží, je to tam občas hezké no a občas tam vidíte víc jak polovinu opitých "lidí", přes to všechno jsme zvládli tam spáchat pár fotek, zároveň jsem viděla jak hezky se to změnilo, sice se stále dělají zastávky a nějaká opravy či přestavby nedokáži říci, že by naše plzeňské nádraží bylo ošklivé. 

Stále mě láká navštívit stará místa kam nikdo nechodí, zatím jsem jich moc nenavštívila a pokud někdy najdu staré vlakové nádraží v Plzeňským kraji, tak se tam brzy vydám (doufám). Než abych stále mluvila o sobě a lidech okolo, chtěla jsem poznamenat jaké bylo dneska krásné počasí, taje sníh (což se mi tak moc nelíbí) a příjemné počasí, kdy není ani zima ani horko je prostě super. Celou dobu jsem si nemusela zapínat kabát, nemusela jsem mít uvázaný šál a v klidu jsem mohla v sukni ven. 

A teď bych ráda dodala k mému outfitu, že je to nejspíše jeden z mých nejlevnějších mimo sukně, šperků, punčoch a bot mám všechno ze second-handu.

[ Jacket: Textile House / Blouse: Textile House / Skirt: shein.com / Shoes: botovo.cz / Tights: Lindex / Jewelry: SIX / Scarf: Textile House ]

 

Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.