30.01.16

B&W coat with red handbag

2

Myslela jsem si, že bude dneska krásné počasí a hlavně teplé přeci hlásili 10°C, když jsem vyšla z vchodu zjistila jsem, že jsem hodně na omylu. Teplo mi nebylo, ale nebyla mi ani zima kabát co jsem měla zahřeje, pouze na krku mě nic nehřálo. Kdyby nebyl ten úžasný vítr, který foukal jen tam kam jsem nechtěla bylo by to nejlepší. Procházku jsme si dneska udělali si manželem a naším prckem, venku to opravdu miluji tu volnost a prostor myšlenkám, těším se až bude jaro a já usednu s rodinou na první piknik.

Zítra budu mít svojí premiéru, malého si vezme babička s dědečkem a i když se moc těším, tak nevím co mám v jednu chvilku očekávat - jaké to budou pocity. Na co se opravdu těším je klid, takže můj den strávím ranním fitkem, přípravou malého k babičce a pak uklízet, uklízet a uklízet a samozřejmě něco navařit. Říkala jsem si, že je to super chvilka na to udělat nějaký DIY, ale rozhodně nechci nic slibovat. Sama jsem zvědavá jak bude den probíhat.

[ Jacket: Shein / T-shirt: F&F / Skirt: Textile House / Shoes: Textile House / Tights: Lindex / Jewelry: I am / Handbag: Textile House ]

 Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.