27.10.15

Time flies

0


Krásné úterní ráno přeji všem.
Většinu času přemýšlím, kolik toho v našem životě zažijeme, kolik starostí, radostí apod.. Když si vzpomenu na moje školní léta, nebyla jsem zrovna nejhodnější a nejpilnější studentkou, ale stále jsem neměla pocit, že by byl ten život složitý. Nikdy jsem nepociťovala mít strach o druhé, nebo jsem neřešila finance, nic jsem vlastně neplatila a moje kapesné bylo 20 korun, abych si koupila do školy sušenku. Vlastně jsem svým rodičům měla za zlé, že nemohu dělat spoustu věcí, nebo proč o mě mají strach, když jsem byla někde večer. Neposlouchala jsem, když mi říkali, že to jednou poznám, bylo mi to úplně ukradený.
V době kdy jsem studovala v Liberci jsem se naučila být samostatná, uklízet apod. Moje škola mě naučila šít krásné modely, že to co si navrhnu mohu i ušít, ale že ne vše je jednoduché. A kdyby moji učitelé věděli jak jsem byla pilná studentka, tak by asi nevěřili, že to jsem já. Na internátu v Liberci jsem poznala spoustu přátel a hlavně moje dvě nejlepší kamarádky, které se mnou bydleli 3 roky a já jsem do teď s nimi v kontaktu a dokonce za mnou i jezdí. Poznala jsem první lásku a poté obrovskou bolest a zklamání a jako každá dívka jsem prohlásila, že už nikoho nechci, že budu sama a bude to nejlepší. Dlouho trvalo než jsem dokázala být zase šťastná, prošla jsem si menším peklem co se týče mužů. Když jsem měla už plné zuby tohoto života, rozhodla jsem se, že končím se vztahy a budu chvilku sama a jen si užívat života. Po úspěšném vyučení jsem se rozhodla to oslavit s přáteli a najednou tam byl ON, ten který je teď mým manželem a otcem mého dítěte. Potvrdilo se mi, že když nehledám najdu, bylo to naprosto nečekané tři dny na to jsme spolu chodili. Bála jsem se svěřit mu tolik své city, pak jsem postupně zjišťovala, že není tak zlý jak jsem si o něm myslela. Nevěřila jsem, že takový muž může být ženě věrný, že dokáže se usadit a mít rodinu a teď už jsme přes rok manželé a máme krásného syna... To se to zajímavě zvrtlo že?

Abych nezakončila jen o manželství a synovi, prožila jsem spoustu krásného, ještě než jsme se vzali, strávili jsme spolu první Vánoce, Nový rok a tak to i dále pokračovalo a pokračuje. 

Nakonec chci říct, že nemusíte věřit svým rodičům, můžete si říkat, jaké hlouposti vypustí z pusy, ale ono se vám časem ukáže, že vlastně celý život vás připravují na život i přes to, že nemáte zájem je v tomto poslouchat.

Malinko jsem se rozepsala, ale zároveň jsem to ještě zkrátila, aby to nebylo příliš dlouhé. 

Vše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.