18.10.15

The life is Beautiful

2


Krásnou podzimní neděli všem přeji.
Říkám si jak dlouho už jsem nenapsala na svůj blog, ale také už jsem dlouho chtěla, jen mám málo času. Konečně, když můj syn spí mám chvilku času a o svoje myšlenky a vše okolo bych se ráda podělila. Je neuvěřitelné jak čas rychle letí, když máte vedle sebe dítě, které vás nenechá pomalu ani chvilku přemýšlet, ale zároveň Vám dává úplně vše.
Není to tak dávno, kdy jsem ještě vůbec nepřemýšlela nad tím, jaké to je být rodičem. Vlastně když jsem byla v pubertě děti jsem vůbec nechtěla. Je mnoho lidí co říká, že děti nechce, někdo to možná opravdu myslí vážně, ale většina svůj názor brzy mění. Říkám si stále, jaké to bude až vyroste, co bude až začne lézt a chodit, co budeme dělat až bude... Je lepší na to nemyslet... Od té doby co jsem se stala matkou jsem měla pocit, že to nezvládnu, že jsem neschopná a nikdy nebudu dobrou matkou, časem jsem se naučila režim a ten jsem učila malého. Tolik jsem se toho za víc jak tři měsíce naučila jako nikdy za celý svůj život. Prostě s dítětem nemůže žena přemýšlet, nebo aspoň nevím, jak by to chtěla zvládnout.

Nechci mluvit jen o dětech, nebo jen o tom svém. Má to z mojí strany stinné stránky, jsem zlá a nepříjemná mojí vlastní chybou. V těhotenství jsem si do pusy neviděla a jedla jak mohla, bohužel se mi to vymstilo. Při příchodu z porodnice jsem měla 72 kilo a teď se pyšním s 62kg a rozhodně nekončím. Jakmile budu moci vyrazit do fitness začnu na sobě ještě více pracovat. Člověk, který není se sebou spokojený není pak spokojen s ničím a to je smutné. Až budu za sebou mít svojí poporodní proměnu tak se určitě podělím. Co bych dále podotkla, stále poslouchám, že už nemusím hubnout, ale nikdo neposlouchá mě, to jak jsem nešťastná sama ze sebe, to jak mi chybí moje sebevědomí a vím, že si za toto všechno mohu jen a jen já. Poučení pro příště je jasné.

V životě přijde tolik věcí a tak rychle to všechno utíká, příští rok nás čeká stěhování a nemohu se dočkat vlastního bytu, kde konečně bude moje rodina, kde vyrostou naše děti. 

Jsem šťastná za svojí rodinu a je zvláštní, jak všechno otočí člověku život během minuty. Nejdříve žena vůbec neví jaké je být těhotná, pak jaké je být matkou a nakonec zjistí, že to všechno se nedá představit, protože nic tak náročného, ale zároveň krásného prostě musí přijít z ničeho nic ♥


Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.