19.10.15

Purchases on SHEIN.com

2


Krásný pondělní večer přeji, abyste si nemysleli, že jsem to co miluji už dávno ukončila či zapomněla, neskončila ani nezapomněla jsem na módu, protože jsem ji milovala a milovat budu i nadále. Když jsem byla těhotná, měla jsem opravdu velký problém se smířit s tím, že nemám svojí XS - S velikost a do teď, když jsem po porodu se s tím prostě nesmířím. Zní to asi až hloupě, ale byla jsem se sebou spokojená, teď rozhodně nejsem, bohužel nejradši bych se ani neukazovala dokud se nedám do pořádku.
Pokud Vám zním pesimisticky moc se omlouvám, ale pravdou je, že nejsem i přes to žiji a vím, že když chci tak to dotáhnu kam chci. Abych se vrátila k mému tématu, objevila jsem si kousky na stránce SHEIN.com, dříve jsem si myslela, že nákup tam mě vyjde na strašně peněz, opak byl pravdou. Nejen, že jsem si našla krásné věci, ale i takové, které jen tak někdo v ČR mít nebude. Chtěla bych se podělit o mojí "OBJEDNÁVKU". Samozřejmě čekejte v příštím měsíci i recenzi, jelikož to je moje úplně první objednávka.

Mojí objednávkou byli dvoje šaty, jedny na léto a druhé s řetízkem, někdo by řekl společenské, ale myslím si, že pro mě i na běžné nošení.


Poté mojí objednávku tvořila červená sukně a hodně zvláštní pásek, který mě moc zaujal a velmi se na něj těším.Tímto bych zakončila dnešní článek a už se moc těším na svůj návrat, po kterém moc toužím.

Přeji Vám krásný zbytek večera

Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. jéj to triko s tými farebnými vzormi je vážne krásne ! :)

  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou to šatičky, ale nevadí :) jsou hodně zajímavé :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.