24.10.15

My Wishlist #1

6


Krásný sobotní a volný večer přeji. Stále si říkám, proč vlastně je všechno jak je. Vlastně jsem za to strašně ráda, ale sebe bych měnila pořád. Říkám si občas, jestli já si vlastně zasloužím mít tak skvělého muže a tak úžasné dítě. Ne tento článek není rozmýšlení o tom jaký jsem člověk, ale určitě jsem se v něčem nezměnila a to je moje nakupování, manžel by byl radši, abych nenakupovala vůbec, jelikož moje skříň se už asi nenafoukne.
Až se budeme stěhovat budu muset všechno přetřídit (už aby to bylo). Samozřejmě nedám si pokoj s nakupováním věcí na sebe a když nemohu koupit na sebe, vždy něco musím koupit aspoň malému, však toho oblékám také já :D, tak proč nekoupit. Stále chodím do sekáčů a tam nakoupím sobě, malému i manželovi, miluji hlavně slevy to je pro mě jak magnet. Teď nebudu mluvit o nákupech v sekáčích, ale udělala jsem si malý seznam věcí, které mi prostě nemohou do budoucna v šatníku chybět ♥ a musím si je postupně dokoupit. Jako první jsem dala sukni, jelikož je to jediný spodní díl co jsem si vybrala, sukně mě zaujala svojí neobvyklostí a jednou mi bude krásně zdobit nejen šatník, ale až zhubnu tak i postavu.Poté tu mám pár kabátků, ale úplně nejvíc si přeji ten první. Také to je první věc z mého seznamu co bude jako první v měsíci listopad koupené. Ten modrý bude asi další :D. Říkám si jestli na mě počkají, ale věřím, že pokud ne budou i lepší. Bohužel nelze odolávat věčně a musím se tomuto poddat, je to silnější než já. :D


Doplňky jsou další součástí šatníku každé ženy, proto nemohou chybět ani u mě. Neříkám, že jsou nutností, ale samozřejmě by mi vůbec nevadilo tyto doplňky vlastnit.


Dále a nakonec tu mám kabelky ♥♥♥ a ta která vypadá jako telefon, bude doufám též i s kabátkem nejlepší kamarádka a v listopadu si jí též objednám. Sice není vůbec prostorná, ale já stejně nic víc než mobil, peněženku a klíče v kabelce nepotřebuji. 

Tak a to je vše, přeji Vám krásnou dobrou noc a ty nejkrásnější sny.

Vaše SAGI

6 komentářů:

 1. Pěkný wishlist, kabáty vypadají moc dobře :) Máš moc hezký blog!
  The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat
 2. Hezké :) já si přeji Le Grand Palais od Too faced a nějaké pěkné štětce od Zoevy, to je můj letošní Wishlist tak snad to zvládnu zrealizovat :D

  Ráda bych Tě pozvala na svou Giveaway!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě zvládneš :P já doufám že stihnu víc než jen kabát :D... Nakupovala bych až by mi praskali všechny skříně :D

   Děkuji za pozvání :)

   Vymazat
 3. Ta malá černá kabelka je super! :)

  everythingononepaper.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.