19.10.15

Inspiration: Fall

2


Podzim je podle mého jedním z nejkrásnějších ročních období, ty barvy a možnosti co podzim dává je až magické. Je velká škoda potkávat mnoho lidí v tmavém černém oblečení, ale pravdou je, že černá nikdy nevymizí, ani v jednom z ročních období. Přijde mi, že černé je všude až moc, proč nevyužít podzimu a možnosti, máme takové široké spektrum barev a většina volí pouze klasiku. I já občas nemám náladu vzít si na sebe žlutou, červenou, zelenou apod.. Teď si tak zpětně říkám, proč vlastně, když mám špatnou náladu dělám jí vlastně ještě horší, nebo aspoň u mě platí pravidlo, čím barevnější tím veselejší. Pravda to není úplně pokaždé, černá je klasika. 
Chtěla bych vám dát trochu té inspirace na podzim, když jsem objevila loni aplikaci POLYVORE, zjistila jsem, že vlastně je úplně skvělá, když mám nějakou představu tak si ji hned "zapsat" tedy spíše vytvořit. Samozřejmě není tam vždy úplně moje přesná představa, ale trochu se jí to blíží. Je to pro mě snadnější, než například kreslit. 

Chci spíše podotknout kombinaci barev, kterou jsem použila, černou jsem též nepominula, jen jsem se jí snažila aspoň oživit. Takže doufám, že se vám to bude líbit a malinko se i inspirujete. Buďte i přes špatné dny barevní a uvidíte, že bude hned den veselejší. 

PS: Další inspirace určitě přidám i v dalších článcích.


Dobrou noc

Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.