28.10.15

Dear Diary

0Přeji krásný středeční večer, aneb volný den pro většinu školáků. Dnes jsme se synem cestovali po babičkách a prababičkách, jedna velká radost. Je zvláštní opravdu jak čas plyne, že z mojí maminky a tatínka jsou už prarodiče. 


Když se každý den procházím různě venku, v obchodních centrech a překvapuje mě, jak jsou už všude Vánoce, dobře asi je dobré být vždy připraven, ale přijde mi, že za chvilku se nebudou ozdoby ani sundavat, protože po Vánocích za rok budou další Vánoce. Nač sundavat doma vánoční ozdoby, umělý stromek vydrží pěkných pár let :D. To je od věci, dneska při cestování jsem si vlastně uvědomila kolik toho umím, kolik toho beru jako zvyk, automaticky mám v jedné ruce syna, když si potřebuji pro něco dojít, ale že tam je dalších 5 příbuzných mi úplně vypadne. Nikdy bych neřekla, že zvládnu dělat tolika věcí jednou rukou, když je potřeba samozřejmě. Prcek není zrovna nejlehčí už se docela pronese, velký kluk už je to. 

S manželem jsme dnes řešili ještě spoustu věcí ohledně hypotéky, člověka jako jsem já témata kolem života dokážou hodně vystresovat, strach, nedůvěra, finance je toho tolik. Chtěla bych, aby syn vyrůstal v bytě, který patří nám do kterého přijdeme z práce a budeme vědět, že na tento byt poctivě vyděláváme a jednou bude plně náš a poté i našeho syna. Řešíme to kde a jak bydlíme, no upřímně většinou, když malý pláče je lepší na mě nemluvit jsem dosti nepříjemná a můj muž je z toho pak dosti nesvůj jak jsem na všechno v našem bytě naštvaná. No jo hormony mi stále pracují. 

V momentální době vyřizujeme ještě křtiny, jelikož já i manžel jsme pokřtění chceme i syna, ale máme takovou smůlu, že farář na nás už asi po páté zapomněl. Předminulý týden jsme byli vypisovat papír ke křtinám, posadil nás do své kanceláře, kde jsme v klidu vše vypsali a pak už jen čekali až skončí jedny křtiny jiné rodiny. Čekání bylo dlouhé a já neměla pro malého sebou krmení, tak jsem tam poté nechala manžela samotného, aby to vyřešil. A co se nestalo farář na nás úplně zapomněl, manžel naštěstí čekal až uviděl paní co tam uklízela a ptal se jestli tam ještě farář je, odpověď byla, že odešel domů. Předal ji papír a šel domů. No řekli by jste to? :D 5krát zapomenout, ano stává se to, ale je to vcelku i pro zasmání.

Tak teď Všem přeji příjemnou noc a co nejdelší spánek :)

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.