08.08.15

I am a mother

2


Zdravím všechny v tyto velice horké dny.
Už z nadpisu asi víte to Vám chci říci. Od 9. 7. 2015 jsem se stala matkou. Upřímně nebudu Vám popisovat jaký byl porod, jelikož je to něco tak strašného, ale zároveň tak skvělého, že na to musí každá žena přijít sama. Když se malý narodil měřil 49cm a vážil 3 340g. Asi ne každý mi uvěří, jak dokonalý to byl pocit vidět ho, když mi ho dali na prsa měla jsem ohromnou radost. Byla jsem ráda, že to mám za sebou.
Ale i přesto pár vět k porodu, přijela jsem do porodnice v půl 10 večer s tím, že mi praskla plodová voda, věřte bylo to fakt divné, měla jsem trochu radost, ale i trochu obavy co se děje. Když jsem dorazila do porodnice k vyšetření řekli, že to mám na začátku a porod jen tak nebude, i přesto si mě tam nechali, dali mi injekci a řekli, že se buď vyspím a nebo se mi rozjedou kontrakce a tak se i stalo. Ve tři čtvrtě na dvě ráno mi dovolili zavolat manželovi, aby přijel. Byl mojí největší oporou v úmorných kontrakcích až po porod samotný, nemohla jsem uvěřit tomu, jak skvělí byl, jak mi dokázal pomáhat, prostě všechno. Když jsem začala už opravdu rodit, byl venku skoro hned a já si mohla ulevit od všech bolestí, aneb Huráááá!!!! Narozen v 7:14 :)


Samozřejmě než jsem se dostala na pokoj byla jsem na porodním sále dobrých 5 hodin, jelikož porodnice byli plné, no hrůza. Ale stále jsem byla myšlenkami jinde, měla jsem v hlavě jen to, až konečně uvidím syna. Když jsem se už konečně dočkala, bylo to úžasné, byl tam i tatínek a dědeček, tatínek s obrovskou radostí a já i přes vyčerpání nejšťastnější.

Teď co následovalo, když jsem se viděla v zrcadle byla to hrůza, měla jsem pocit, že svůj odraz už nechci vidět dobrých pár měsíců. Bohužel jsem v těhotenství nabrala přes 20 kilo od původní váhy. Se štěstím jsem v porodnici nechala většinu, teď mi chybí dát dolů ještě 12 kilo, začala jsem cvičit pouze to co v šestinedělí smím a neuvěřitelně se těším až skončí a já začnu pořádně makat. Až se mi vrátí moje původní velikost oblečení a já budu moci obléknout svoje věci, budu skákat radostí.

Teď zpátky k tomu hezkému, zítra už bude mému maličkému první měsíc, podle kontroly měří 55cm a 3 700g. Přikládám pár fotek mého malého Miška.


Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. Panebože, ten je dokonalý, až se nemůžu dočkat až uvidím na těhotentským testu, že jsem taky těhule někdy v budoucnu. Namočila bych si ho do kávy jak je sladký. :D

  S tím porode jsi na tom byla ještě dobře, moji mamče se mnou praskla plodová voda a ještě ji jednu propichovali, byla v nemocnici před porodem skoro celej den a ve finále mě málem vytlačila do záchoda :D

  http://celbova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to krásný být těhotná, ale i potom samozřejmě :)... Jé děkuji moc, on je takový zlatíčko moje :D ale nesmím mu to říkat, aby mu to později nestouplo do hlavy :D.

   Páni no tak to jsem na tom byla opravdu dobře naštěstí, jen bez kontrakcí by to všechno bylo lepší :D...

   Aspoň, že maminka všechno stihla a neskončila jsi v záchodě :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.