20.05.15

What is my pregnancy

5


Zdravím po velice dlouhé době neaktivity. Nebudu tu psát, že jsem neměla čas nebo náladu, měla jsou spoustu času, dokonce jsem chtěla párkrát napsat, ale nevěděla jsem co, až jsem se na to upřímně vykašlala. Stále mi to z části chybělo a chtěla jsem Vám napsat něco málo o mém období těhotenství. Ještě než začnu musím říct, že mi to úplně změnilo celý můj život a nejen mě, ale i mému muži....


Začnu od začátku, byla doba kdy jsme se s manželem snažili, ale naše snaha byla marná. Přesně po roce, kdy jsme si řekli, že nemá cenu se snažit a uděláme si raději výlet do Paříže, pojedeme v létě k moři se přihodila velice nečekaná "věc". Vůbec jsem netušila, že jsem těhotná, ani po tom co můj první test ukázal, že je pozitivní. Brala jsem to na lehkou váhu, ale i tak jsem si zkusila druhý a byl negativní, nechala jsem to být a dále to neřešila. O pár dní později mi stále nebylo dobře, když jsem se jednou probudila kolem druhé ráno s bolestí břicha, rozhodla jsem se, udělat si další test, vyšel pozitivní, byla jsem tak unavená, že jsem ho hodila do koše, za pár dní mi to nedalo a rozhodla jsem se udělat si naposledy ještě jeden... zase pozitivní... Dobře to už bylo zvláštní, rozhodla jsem se jít ke svému lékaři. Když jsem druhý den dorazila, bylo mi řečeno, že jsem "asi" těhotná v tu chvilku se mi sevřel žaludek radostí, aby se nám to potvrdilo měla jsem přijít o dva dny později. Oznámila jsem to svojí mamince, že to není sice jisté, ale že je to velká pravděpodobnost. Po těch dvou dnech co jsem stále neměla jistotu to přišlo, potvrdilo se to a byla jsem těhotná a neuvěřitelně šťastná. Následovalo říci to budoucímu tatínkovi. ALE JAK?! No měla jsem krásný plán, měl pár dní na to mít narozeniny, chtěla jsem mu s maminkou nachystat dort, bohužel se to malinko zvrtlo a honem jsem psala mamince, aby něco vymyslela. Vymyslela a velice rychle, nachystala "dárek" a řekla, že to má k narozeninám, samozřejmě vůbec netušil co se děje. Jak začal s rozbalováním, tak stále netušil co se děje, protože vytahoval jablíčka až najednou narazil na marcipánové miminko a malinko ztuhnul, maminka mu řekla "GRATULUJEME BUDEŠ TÁTA", vytáhla jsem ultrazvuk, kde byla malá tečička, bylo to dokonalé, když nevěděl co říct, co má dělat, ale bylo vidět, že je moc šťastný, jen trochu v šoku. Jako by to bylo včera.

Opravdu to rychle uteklo..
Najednou tu byl druhý trimestr, bývalo mi zle, zlobil mi žaludek, začala jsem cítit pohyby. Teď už jsem v posledním třetím trimestru v 8. měsíci a stále mi to přijde jako včera, co jsem se o tom mém prckovy dozvěděla. V 25. týdnu nám potvrdili, co jsme si mysleli, že budeme mít chlapečka. Bylo nám to celkem jedno, jelikož přednější je zdraví. Většina lidí se nás ptá na jméno, takže bude se jmenovat jako tatínek - Michal, toto jméno se mi líbí a jsem ráda, že se tak bude jmenovat. Poslední týdny, měsíce si užívám i přes bolesti, z něj máme velkou radost. Tatínek se s ním mazlí, poslouchá bříško a zlobí maminku hihi, hlavně nás moc miluje a my Milujeme jeho. Na malého už jsme téměř nachystaní, všichni se na něj moc těšíme a víme, že to bude těžké, ale stojí to za to.

I tak se na tom najde něco co mi bude strašně chybět a to je má práce, něco co mě naplňovalo a díky, kterému znám spousty dalších úžasných osobností. Tuším, že se tam budu ráda ještě ukazovat, protože mi vážně bude spousta z jich chybět.

Přikládám ještě pár fotografiíVaše SAGI

5 komentářů:

 1. Gratulace k miminku! ;) At se daří ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, gratuluju, snad všechno proběhne bez komplikací! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krasny clanok ,hlavne nech ste szdravi to je to najdolezitejsie a budte stastni ! Len tak dalej v pisani blogu ;-)
  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.