16.08.14

Me and my work

4


Zdravím Vás, dneska bych ráda napsala něco málo o mé práci. Konečně můžu být opravdu hrdá na to kde jsem. Divadlo je nádherné i přesto, že moje práce je oblékat účinkující, prát po nich sem tam prádlo, opravovat, prostě je to krásná práce, kde poznáte spoustu nových lidí. Sice v tom ještě nejsem zaběhnutá, ale to se časem spraví. Tento týden jsem byla v práci a měli jsme generálky na Divou Báru, moc krásný muzikál, měla jsem možnost to vidět a když se to tak vezme, uvidím skoro všechny představení. Juchů. Herečky, zpěvačky, baletky prostě všichni jsou milý a hodný, jsem vážně ráda za práci, kde dělám. Dostala jsem se do divadla, samozřejmě výhodou je, že budu moci se věnovat i šití i práci. Pamatuji si, když se mě někteří ptali kde pracuji, nebudu nikomu lhát, dělala jsem ve firmě DAIHO, kde jsem dělala různý věci u mašin. Zase to beru jako dobrou zkušenost do budoucna, čím více zkušeností típ lépe. :).

Mám svojí práci opravdu ráda, od podzimu budu mít možná i práci na dohodu, věřte mi, na to se opravdu těším, až budu ještě do toho šít a získávat zkušenosti. Dále od podělka zkoušíme Footloose (muzikál), který podle kostýmů bude perný.


Vaše SAGI

4 komentáře:

 1. Gratuluju Ti k práci, která Tě baví! ;) Moc často se nestává, aby lidi jejich práce bavila a dělají jen proto, aby vůbec nějakou měli... ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Původně to tak bylo i u mě, bohužel práce je opravdu nutná, nevydělám si ani z poloviny tolik co ve firmě, ale je mi to jedno, chci si přivydělávat šitím. Prostě radši jdu do práce s úsměvem, než skoro s pláčem. :)

   Vymazat
 2. Práce v divadle musí být zajímavá a kreativní, třeba to časem povede i k tvorbě kostýmu pro představení. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tu pěkné, dokud mi všechno celkem jde tak jsem spokojená. Jinak pevně doufám, že spíše budu šít já a dělat věci co se budou prodávat, jinak samozřejmě pokud se dostanu ke krejčovím naučím se aspoň něco nového :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.